IE 11 nie działa silverlight

Witam czy komuś tez nie działa silverlight na stronie oned vod? wiem, że to nie finalna wersja przeglądarki i chciałbym się upewnić czy tylko u mnie występuje ten problem gdy chce obejrzeć jakiś film.

Pozdrawiam.

pobierz aktualizację http://windows.microsoft.com/pl-pl/inte … -languages

Pobrałem…pokazuje się komunikat “Instalotor nie może kontynuować działania,ponieważ na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja programu internet explorer”

a silverlight masz aktualny? wersja 5.1.20913.0

Dodane 12.10.2013 (So) 10:05

Ja mam ie 11 i wszystko lata

tak mam aktualny bo poprzez windows update się aktualizuje

Dodane 12 paź 2013, o 10:14

Skorzystaj z innej przeglądarki twoja przeglądarka www (mozilla) nie współpracuje z technologia Microsoft silverlight… to mi się wyświetla gdy chce cos obejrzeć dziwne bo Mozille już odinstalowałem jakiś czas temu

U mnie na IE11 w Windows 8.1 ten sam problem: “Twoja przeglądarka WWW (Mozilla) nie współpracuje z technologią Microsoft Silverlight, która jest niezbędna do odtwarzania filmów w naszym serwisie.”

Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że IE11 w odróżnieniu od wersji poprzednich przedstawia się jako 'Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; Trident/7.0; rv:11.0) like Gecko" (nie ma słowa o IE, jedynie Trident), a twórcy vod.pl jeszcze nie wzięli tego pod uwagę.

A czy to zostanie jakoś naprawione?