IE 7 czy to jest orginalny zapis

Witajcie, dostałam takiego maila. Co myślicie jest on orginalny czy od hackera.

Download the latest version!

About this mailing: You are receiving this e-mail because you subscribed to MSN Featured Offers. Microsoft respects your privacy. If you do not wish to receive this MSN Featured Offers e-mail, please click the “Unsubscribe” link below. This will not unsubscribe you from e-mail communications from third-party advertisers that may appear in MSN Feature Offers. This shall not constitute an offer by MSN. MSN shall not be responsible or liable for the advertisers’ content nor any of the goods or service advertised. Prices and item availability subject to change without notice.?2008 Microsoft | Unsubscribe | More Newsletters | PrivacyMicrosoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052

haker,ms nigdy nie zacheca do aktualizacji czegokolwiek przez email

Microsoft nigdy nie powiadamia o uaktualnieniach w mailach. Zawsze wszystko przez Update.

Mój antywir KIS 2009 rozpoznaje go jako z białej listy. Jak znaleźć faktycznego nadawcę i go zablokować

Wiem, że we właściwościach,ale zapis tam wyglada tak"admin@microsoft.com" < tu jest mój adres mail>

Maila można zmienić, są programy do anonimowego maila i tam jest taka opcja. Jak MS mialo by nawet przez maila powiadomić, to mail był by typu: update@microsoft.com albo coś w tym rodzaju xD

Ja też w tym tygodniu to dostałem na wp i od razu wyrzuciłem.

Jakie to programy?