IE 7 nie wyświetla stron

Witam! Posiadam XP Pro SP2, wczoraj skorzystałem z Microsoft Update i po zaktualizowaniu systemu i restarcie maszyny IE7 nie wyświetlił już żadnej strony.

Z netem problemu nie ma i inne przeglądarki śmigają bez problemu. Przeinstalowanie IE, powrót do wersji 6 a także naprawa systemu z płyty nie przyniosły skutku. Czyszczenie rejestru, diagnoza problemów z połączeniem także nic nie dało.

Wczoraj używałem jeszcze Sunbelt-Personal-Firewall i sądzę że to on mógł przyczynić się do tego. bo nie przypadł mi zbytnio do gustu.

Proszę o pomoc i nie życzę sobie postów typu “zmień przeglądarkę, IE to ■■■■” :slight_smile:

No cóż, jeśli usunąłeś Sunbelta to radziłbym ci go ponownie zainstalować, dopuścić IE7 do internetu i wtedy możesz ponownie usunąć firewalla. A potem przeczyść rejestr i zobacz czy firewall nie zostaje w tle jako usługa.

No właśnie dopuszczałem IE na wszelkie możliwe sposoby i nie udało się niczego zdziałać, stąd pomyślałem że jak go wypieprzę to coś pomoże… ehh :?

Złączono Posta : 10.10.2007 (Sro) 18:49

Uwaga uwaga !!

Pomyślałem że zainstaluje KIS7 i tam spróbuje skonfigurować regułę IE.

I co ?? Po kilku sekundach strony zaskoczyły i komp śmiga jak po formacie :mrgreen:

Nie jestem laikiem w użytkowaniu Windowsa i przestrzegam przed używaniem Sunbelt Personal Firewalla (stary Kerio). Zapora ta często zwiesza programy, przymula system i często nie chce słuchać poleceń Usera (przykład powyżej).

Jestem fascynatem Kasperskyego i zastanawiam się nawet czy teraz nie zakupić na niego oryginalnej licencji bo KIS jest rewelacyjnym pakietem zabezpieczającym.

Dzięki za pomoc a temat można zamknąć. 8)