IE 7 usunięte pliki

Miałam poprawnie zainstalowany IE7 i wszystko chodziło ok. Zmieniłam w rejestrze domyślną ścieżkę zapisu plików na D ( Windows mam na C) i przy ostatniej aktualizacji zaczął mi się ponownie IE7 instalować. Znalazłam jakieś katalogi Windwsa na D (chyba były puste) i je usunęłam. Podkusiło mnie również żeby przeczyścić rejestr jv16 i usunęłam parę czerwono zaznaczonych wpisów ( na swoje usprawiedliwienie mogę dodać że zawsze było napisane że to pliki Adobe 7).

Efekt mojej radosnej działalności:

-nie działają żadne skanery online

-w opcjach internetowych zaawansowanych IE7 jest zupełnie PUSTO a przy próbie zmiany czy resetowania do domyślnych przeglądarka się zawiesza

  • nie mam nic w akcesoriach rozrywkowych ( jest pusto) NIE ma np. nigdzie paint’a ani gier

Proszę o pomoc ![-o<

Przywracanie systemu.

usunęłam punkty przywracania :frowning: (tak wiem muszę częściej myśleć zanim coś zrobię)

czy może są jeszcze jakieś inne sposoby naprawy ?

W jv 16 przywróć kopię.

sugar!!!

Przywróć kopie bezpieczeństwa utworzone przez jv PT przy usuwaniu wpisów do rejestru :slight_smile:

Pozdrawiam

Hmmm… sytuacja wygląda następująco:

znalazłam jednak jakiś dzisiejszy punkt przywracania systemu który się biedak ostał z dzisiejszej rzezi i mam już painta oraz regulacje głośności i rejestrator dźwięku ( nie mam gier :cry: czyli nieśmiertelnego pasjansa)

przywróciłam kopie z jw16 ale nie pomogło na explorera

żeby bardziej unaocznić zamieszczam “załączony obrazek”:

a3205221474800b8m.jpg

Możesz jeszcze raz zainstalować IE7.

tak już próbowałam, nie pomogło

chciałam odinstalować ale się nie da :evil:

Nadinstaluj nowego na starego IE7.

mogę zrozumieć, że brak ci pasjansa, dlatego proponuję free solitaire

http://www.freesolitaire.com/ - oprócz free cell ma jego pierwotną

(i znacznie trudniejszą) wersję sea towers - ponadto cofanie, zaczynanie od początku itd, jedyny minus - reklamy, ściąga je co miesiąc, ale

praktycznie w ogóle nie przeszkadzają

ponadto http://www.solitaire-spider.com/ (pierwszy download pod obrazkiem) z ciekawym pasjansem simple simon

oraz http://www.123freesolitaire.com/ z ciekawym i trudnym flower

garden

miłej zabawy!

Złączono Posty : 01.02.2007 (Czw) 5:00

ps. akcesoria i gry możesz reinstalować przez dodaj\usuń składniki

windows - najpierw je usuń, a potem reinstaluj - powinno działać!

(akcesoria i narzędzia, kliknij szczegóły)

sugar!!!

Może spróbuj naprawić przez płytę instalacyjną Windowsa, z tego co widziałem, akcesoria i gry o których wspominasz możesz w ten sposób zainstalować… :slight_smile:

Pozdrawiam

z płytki to chyba trochę kłopotliwe - po prostu wejdż do system32,

kliknij prawym na freecell i mspaint, wyślij do -pulpit; resztę gier

masz w system 32(hearts) i MSNGameZone(internetowe)- prawdopodobnie popsute masz linki a nie same pliki

Drodzy forumowicze, dzięki za pomoc z grami ale co z Explorerem 7?

Nadal nie mogę przeskanować on line a w opcjach internetowych w zakładce zaawansowane jest zupełnie pusto ( tam przecie chyba cała masa opcji powinna być do wyboru?). Jakakolwiek próba przywrócenia ustawień zaawansowanych kończy się zupełną zawieszką ww.

Czy nikt mi nie pomoże z IE7 ?

Ok udało mi się ponownie zainstalować IE7 w trybie awaryjnym bo normalnie nie chciał. Można zamknąć temat. :slight_smile: