IE bezpieczna a pozostałe be?

Ciekawy artykuł, tylko, czy to prawda?

http://info.onet.pl/1050371,18,item.html

Żadna nowość. :smiley:

ciekawe… :smiley: ja używam IE + SP2 i z tego artykułu wynika że jest bezpieczny :smiley:

W sensie artykułu, czy rewelacji o bezpiecznym IE?

Twórcy Opery stwierdzili, że dobrze zaimplementowali IDN i nie mają zamiaru wprowadzać żadnych zmian, gdyż ich przeglądarka nie jest zagrożona.

w dniu, w którym IE będzie bezpieczniejsze od Mozilli, Firefoxa i Opery podpale swój komputer… napalmem :twisted:

chyba tylko ludzie z MicroSoftu wierzą w te brednie, że IE jest bezpieczne… inne przeglądarki mają swoje dziury; ale jak już wielokrotnie było wałkowane IE nie dorasta im do pięt… :lol:

Opera rządzi, Opera radzi, Opera nigdy nas nie zdradzi :peace:

Taaa… przed tym jednym zagrożeniem :). A co z innymi ??

Chyba raczej artykułu.

Bezpieczny IE - to faktycznie rewelacja :hahaha:

Bezpieczny IE, chyba się przerzucam. :lol:

Może i jest bezpieczny ale chyba tylko dla micosoftu który ma zabezpieczen 1000 gigabajtów zabezpieczen :]

jasne bezpieczne jak wszystkie wersje windy :smiley:

To w końcu na czyje zamówienie jakiś dziennikarz wypisuje głupoty?

nie wiem na czyje życzenie i dla jakich celów ale każdy kto ma z tym styczność wie najlepiej jak to jest :smiley:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. :stuck_out_tongue:

Sprawiasz wrażenie jak byś sie wczoraj narodził :o

Czy pierwszy raz spotykasz się z artykułami sponsorowanymi :? :? :?

Oczywiście, że wiem o co chodzi. Jest to z mojej strony taka mini prowokacja.

A swoją drogą każdego ranka czuję się jakbym wczoraj się urodził! :stuck_out_tongue:

Każdy mówi o IE, Mozilla, Opera ale nigdzie nie spotkałem opisu Maxthonu, jest naprawde świetna przeglądarka i IE bije na głowe, moze wolniejsza od Mozilli ale jest praktyczniejsza od innych, i nikt jej nie atakuje jak narazie. Może ktoś ma więcej wiadomosci na jej temat, z chęcia poczytam bo nie moge znaleźć nic konkretnego. Pozdrawiam

ja mam!! MAXTHON JEST NAKŁADKĄ NA IE więc nie korzystasz z odrębnej przeglądarki tylko z IE z nakładką !!

To dlaczego IE mi działa osobno?? Nie bede sie kłocił bo jak mówiłem nie znam sie na tym :oops: W każdym bądz razie mi sie podoba:)

Możesz używać je oddzielnie, to nie ma znaczenia. Jest to jakby osobna aplikacja, któa łączy się z powłoka IE

W przypadku Firefoxa aby wylaczyc uzywanie IDN nalezy wpisac w polu adresu about:config. Potem odnalezc network.enableIDN i ustawic na false. A tu jest demonsracja tej usterki: http://secunia.com/multiple_browsers_idn_spoofing_test/