IE konto HELP

Zrobiłem sobie nowe konto w XP. W starym mam pozapisywane hasła na poczte, skrzynki i serwery. Było tego troszkę więc nie chciałbym wpisywać wszystkiego od nowa. Czy jest taka sposobność aby przenieść jakiś plik konfiguracyjny ze starego IE do nowego aby wszystko działało jak kiedyś??

a włącz wyświetlanie ukrytych i systemowych plików C:\Documents and Settings\pan X\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\microsoft

tam powinno być IE (albo coś takiego ) i to powinno być to

a jak nie to to napewno coś tam w documentsach

a moze dało by się tak żeby wszystko z C:\Documents and Settings[nazwa starego konta]\ skopjować do do C:\Documents and Settings[nazwa nowego konta]\ ciekawe co by się zrobiło … :o :o :shock: musze kiedyś spróbować

tak ale z temp i temporary internet files to wywal wszywstko bo tam jest syf i nie przenoś też paru innych potem może dopisze czego nie

Ja próbowałem. Diabeł się porobi. :smiley:

Mozesz przenieść tylko niektóre foldery jak Dane aplikacji( choć nie wiem czy wszystko); gadu gadu; Menu Start; Moje dokumenty; Pulpit; Ulubione; no i niektóre z Ustawienia lokalne. :smiley:

a nie ma jednego pliku, który odpowiada za hasła ?

Takiego do wszystkich programów nie. Kazda aplikacja ma swoje pliki konfiguracyjne. Wszystko jest w folderze Dane aplikacji. :slight_smile:

ok thx wszystkim

chyba nie, a przynajmniej niewiedomo który

może spróbuj skopjować:

c:\Documents and Settings[nazwa konta]\Dane aplikacji\Microsoft\Internet Exploter\

c:\Documents and Settings[nazwa konta]\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Microsoft\Internet Explorer\

nieiwiem tylko takie foldery z nazwą Internet Exploter znalazłem w folerze z kontem urzytkownika :shock: spróbuj skopjować je do nowego i może będzie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: chociaż szczeże to wątpie :x

niestety nie pomogło - ale dzięki za rady

temat można chyba zamknąć