IE Mozilla Opera nie wyswietla zdjęć tylko na naszej klasie

Witam mam problem już drugi dzień otwieram nk w mozilli IE i operze i zamiast zdjęć mam miniaturka zdjęcia. Nie wiem co zrobić. Przeleciałem CCleanerem wyczyściłem ciasteczka i pamięć a w narzędziach mam dobrze. 2 dni temu na wieczór miałem dobrze wstaje rano jest źle proszę o pomoc. Windows był wgrywany tydzień temu wszystko jest jak w najlepszym porządku. Co może być przyczyną??

nkjk.th.jpg

Sprawdź FlashPlayera. :!:

Wersje FlashPlayera mam 10.0.32.18

Pomoże ktoś??

Miałem to samo. U mnie blokował firewall. Po wyłączeniu filtrowania stron działa normalnie. Tyle, że lepiej nie wyłączać filtrowania na stałe.

Na FF zobacz czy nie ustawiłeś filtru w Adblocku żeby blokował zdjęcia z tej domeny. Poza tym całkowita reinstalka flash playera wskazana.

Powiem tak wczoraj na wieczór przeinstalowałem windowsa. Wszystko chodziło dobrze do 4 godzin aż nagle znowu to samo. Wkurzyłem się i wyłączyłem kompa. Dzisiaj ok 19.00 włączam i jest wszystko git tylko że teraz nie widzę moich znajomych. Bardzo dziwne zachowania.

Adblock blokuje mi tylko śledzika

komendę mam taką wpisaną: #div(sledzik_box)

No i używam ad munchera.

A kiedy wyłączysz ad munchera to ciągle to samo? :shock:

Gdy wyłączę ad munchera to jest to samo.

Znalazłem odpowiedź oto link http://funus.net/wiki/index.php/Referrer_logging :o :o :o