IE nie wczytuje stron, java nie działa


(Dwajs) #1

Zainstalowałem SP3, strony w IE nie wczytywały się, w Mozilli wszystko było dobrze, oprócz tego, że gdy wchodziłem do jakiegoś pokoju na kurnik.pl wywalało mnie na pulpit (Mozilla wyłączała się) myślę, że tu ma coś związek z javą, przed instalacją SP3 stworzyłem punkt przywracania do którego wróciłem, wszystko wróciło do normy, strony w IE działały normalnie jak i również kurnik.pl, rano włączyłem komputer i znowu problem powrócił :confused: próbowałem ponownego przywracania systemu i problem dalej występuje, strony w IE się nie wczytują i w mozilli wywala mnie podczas wchodzenia do pokoju na kurnik.pl.

Liczę na jakąś pomoc.

EDIT:

Problem udało się rozwiązać w połowie, IE wczytuje strony, błąd z mojej strony, źle skonfigurowana zapora osobista, ale podczas wchodzenia do pokoju na kurnik.pl przez Mozille problem nadal występuje. Jutro spróbuje zainstalować jeszcze raz SP3.


(XMan) #2

A nie lepiej najpierw przeinstalować Mozillkę ?

Odinstaluj, przeczyść komputer np. CCleanerem :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+2.07.575

i zainstaluj ponownie.

Jeżeli nie wiesz jak to zrobić to napisz.

Instalując SP3 trzeba było wyłączyć osłonę rezydentną wszelkich programów antywirusowych oraz odłączyć komputer od internetu. Jeżeli zastosowałeś jakieś programy do zmiany wyglądu to również trzeba było przywrócić XP-ka do orginalnej wersji i dopiero instalować SP3.

Instalowałem wczoraj wieczorem i poszło jak po mydle - komp śmiga jak rakieta... :slight_smile:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... o+pobrania!


(Dwajs) #3

Ok, dostosuje się do Twoich rad i zobaczę co z tego wyjdzie.

W dniu 01.05.2008 , o godzinie 9:43 został dopisany post przez wajsik15

Zrobiłem jak napisałeś i niestety Mozille nadal wywala, i na SP2 i na SP3, zostawię już ten problem, bo nie mam czasu się z tym męczyć.