IE nie wyswietla stron

mam IE 6.0 tydzień temu miałem formata i od jakiś 2 dni nie wyświetla mi stron, tzn działa to troche dziwnie co najmniej, tzn. otwieram strone i łaczy mi sie z google (strona startowa) po czym gdy wpisze jakiś inny adres wywali mi bład ze “niemożna wyświetlić strony” tak jakbym niemiał neta, a mam bo ciąge slucham radia internetowego i mi wogole nie przerywa, ale gdy np klikne kilka razy odśwież to strona mi sie ładuje… dziwne to jest ale bardzo denerwujace bo nieraz musze kilka razy odświeżyć żeby załadowało mi stronke… pomocy plis.

Witam!

Najprościej moim zdaniem zainstalować Firefoxa lub Opere i wtedy zobaczysz czy mozesz stronki przeglądać. Inna sprawa, że może załapałeś jakiś syf, który to powoduje. Zeskanuj kompa AVG anti-spyware, wczesniej update’a zrób. Podam Ci linka do tego http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=82&id=1805

Pozdrawiam,

Masakrator

zeskanowalem system i niby cos tam wykrylo jako MEDIUM, usunolem to ale dalej problem jest… teraz probuje zainstalowac FF i zobacze co z tego bedzie.

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 16:24

wiec tak, FF niby otwieral strony 2 razy sie przywiesil z laczenie tak jak IE, ale mial dodatkowa wade, bo jakos dziwnie skakaly strony w oknie , gora - dol niewiem wogole jak to opisac 1 raz takie cos widzialem…

a problem na dal jest…

a jakie masz odświeżanie monitora? ostatnio podobnie FF sie zachowywał u znajomego przy odświeżaniu 60Hz. gdy przewijało sie strone góra/dół, to własnie był efekt skakania. Ale to nie głowny problem przecież w tym wszystkim. Wrócmy do sedna sprawy - a jakiś firewall nie blokuje Ci przeglądarek? Czego uzywasz z oprogramowania antywirusowego i firewall?

Pozdrawiam,

Masakrator

mam odsiwezanie na monitorze 85Hz z netem lacze sie przez router, no ale nic niemam poblokowane na nim … bo wsio smiga poza tym jedynm dziwnym wybrykiem… no mowie wam przed formatem takiego czegos niemialem a teraz mam a w routerze niegrzebalem od bardzo dawna, ale jak sprawdzalem konfiguracje to jest wszystko ok w nim wiec niewiem…

Złączono Posta : 04.04.2007 (Sro) 9:43

a zadnego oprogramowania anty wirusowego nie uzywam mam czysty windows XP + SP2

sandall popraw błędy i zacznij używać polskiej pisowni.

Może zacznij uzywać antywira :slight_smile: Bez tego teraz ani rusz… Na początek zainstaluj to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=1452 i przeskanuj kompa.

Pozdrawiam,

Masakrator