IE: Używasz - przegrywasz

Ja myślę, że w Internet Explorerze dziur jest opór. Jednak w innych programach typu Opera lub Mozilla może być ich jeszcze więcej. Tylko że o tamtych się po prostu nie mówi, ponieważ nie ma takiej potrzeby :-o .Internet Explorer jest bez wątpienia najpopularniejszą przeglądarką.

Dlatego hakerzy i twórcy wirusów namiętnie szukając dziur w IE znajdują je po prostu szybciej niż programiści z Redmond. Dlatego wychodzą tak często łatki do niej. :?. 8)

jedynym wyjs. jest uzywan. alternatyw. przeglad. ktore nawet microsoft poleca na swej stronce ,

zainst:Opera ,Firefox (mozilla)

programy dostepne na vortalu

korzystajmy z alternatywy jaka jest opera i Mozilla

FIGCfan - please spauzuj! :twisted:

W czym masz problem i po co w sumie postawiłeś ten topic!

Nie mówisz, że Ci IE nie pasi - bo Ci scharatała system, tylko sobie poczytałeś coś tam w przelocie i tyle…

Takich “czytanek” to ja brałam na full, natomiast wszystko zawsze mierzyłam swoja miarą.

Dokopać Gatesowi - jak rzekł Fiesta i ładnie dopowiedzial Trebron , to prawie jest wpisane w naturę “cienkich Bolków”.

Gońcie się dookoła stołu - IE była, jest i będzie! =D> =D> =D>

Jak dla mnie very, very i once again very. Kazda stronka, nawet zalinkowana łapką otwiera się nawet szybciej niż Google.

A łatek nie mam żadnych… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

skometuję to tak:

jak chcecie to popierajcie chłam i syf!! moje zdanie znacie!! IE to tragiczny dowód tandety i monopolu!! MS----> :frowning:

po za tym (to do Waterproof) skąd ty możesz wiedzieć ile ja wiem na temat IE; może interesuje mnie to sito?? !!