IE w Winxp odczyt skasowanej historii

Witam

W przeglądarce IE miałam zapisaną ważną stronę internetową, jednak jakiś pacjent, który miał dostęp do mojego kompa usunął całą historię. Mam pytanko czy można sprawdzić w rejestrze lub z plików cookie dostęp, odnośnik do wszystkich stron jakie miałam zapisane. Przecież gdzieś musi być jakiś ślad. Proszę tylko o szczegółowe wytłumaczenie krok po kroku jak to sprawdzić.

Dziękuję za pomoc.

Jeżeli usunięta jest cała historia, to raczej nie odzyskasz jej. Spróbuj przywracania systemu, być może uda się odzyskać część z tego co było zapisane.

Przywracanie systemu (w domowych warunkach) to chyba jedyny skuteczny (mam nadzieje) sposób

  • niestety jak większość leków ma też skutki uboczne , mianowicie może nastąpić usunięcie plików/zmian w systemie zapisanych/dokonanych po dacie do której przywrucisz system

  • A krok po kroku

Start > wszystkie programy akcesorja > narzędzia systemowe > przywracanie systemu /przywruć mój komp … /dalej > zaznacz date i punkt (jeżeli jest kilka w tym dniu) do jakiej ma być przywrucony / dalej >> nastąpi restart i przywrcanie systemu

  • tylko nie wiem czy dla jednej zakładki w IE to wszystko sie opłaca