IE żąda hasła?!

Mam problem tego typu - przy otwieraniu w IE na stronach www dokumentow w wordzie system żąda wyświetlając okienko Wprowadzanie hasła sieciowego - Wprowadź informacje dotyczące uwierzytelnienia - nic nie instalowałem, żeby było śmieszniej to zamyka się okienko bez trudu i dokument się otwiera, ale to wkurza! !!

czy możesz podac screena :?:

Dzięki za zainteresowanie, ze screenem jast taki problem, że nie umiem go umieścić na forum, za zezwoleniem mogę go przesłać na maila

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

a czy w innych przeglądarkach dzieje się to samo … :?:

W Firefoxie nie. Screen wygląda tak (o ile wyjdzie) screen18sa.jpg

Na pasku jest ikona Worda

OTy -> KOSZ

Zainteresowanie bylo krótkie - odwrotnie proporcjonalne do skomplikowania problemu! A on pozostał:) !!

Spróbuj wpisać jako login i hasło ppp.

Jeśli to nie pomoże, wpisz jako nazwę użytkownika anonymous a jako hasło dowolny e-mail np. mgkskg@o2.pl

Czy dzieje się tak przy każdej stronie?

Można popróbować z Rejestrem, na wszelki wypadek radzę wykonać kopię:

Znajdź

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\

Policies\Ratings\Key" i usuń wpis KEY - o ile go posiadasz,

możesz też wstawić do Rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\ Network\Real Mode Net

“AutoLogon”=dword:00000000

Warto również przeszukać kompa: plik ratings.pl i inne pliki o rozszerzeniu *.rat - do usunięcia.

Spróbowałem wszystkiego, haseł, majstrowania w rejestrach, ale pierwszego wpisu nie mam. Drugiego, network, zresztą też. Problem występuje tylko przy otwieraniu dokumentów worda poprzez IE, a komunikat ze screena ma na pasku ikonkę worda. Jak kliknę na anuluj intruz nie upiera się i otwiera dokument

Złączono Posta : 11.05.2006 (Czw) 20:06

w kompie mam plik msrating.dll,-3000 - taki znalazła wyszukiwarka

Złączono Posta : 11.05.2006 (Czw) 23:12

No cóż muszę chyba skorzystać z innego forum