[IE] Zapamiętywanie nazw użytkownika oraz haseł

Witam,

nie sądziłem, że kiedykolwiek jeszcze wrócę do tej jakże prostej i dziurawej przeglądarki ale w niektórych czynnościach sprawuje się lepiej. Dobra, ale do rzeczy… chodzi oto, że IE nie wyświetla mi komunikatów przy logowaniu do innych serwisów w formie “Zapamiętaj użytkownika” a nie sposób zapamiętać kilka nicków po kilka cyfer, tak samo w opcjach nie mogę się tego doszukać. Korzystam z wersji 6 pod SP2.

Z góry dziękuje za wskazówki :wink:

Pozdrawiam!

Musisz szukać w IE opcje internetowe (tak to chyba się nazywa) -->ustawienia–>zawartosć–>autouzupełnienie chyba o to chodzi.

no i tutaj niby wszystko jest okej, ale np. dla takiej strony ja poczta.onet.pl dalej nie pokazuje takiego komunikatu, gdzie na wp.pl jest bez problemu… co z tymi pozostałymi zrobić? Dodawałem także te strony (na których nie pokazuje się ów komunikat) do tzw. “zaufanych witryn” - i dalej to samo… :?

U mnie też nie pamięta hasła jeśli chodzi o Onet zapamiętuje tylko emajla ale w Operze zapamiętuje hasło :mrgreen:

nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie? :slight_smile:

Usuń wszystkie dane formularzy - może kiedyś tam zaznaczyłeś, żeby nie pamietał hasła?

Nie, dysk świeżo sformatowany…