Ie

(Adampigan) #1

Czasem gdy przeglądam neta wyskakuje mi vbłąd że iexplorer wykonł nie prawidłową operację, mam windows 98 co jest??

(Johny) #2

Przyczym może byc wiele,nawet żle napisana strona,IE też nie jest dobry,to już stara przeglądarka,w dodatku atakowana przez robaki,wirusy,przeskanuj komputer,ja koledze z IE usuwałem bardzo dużo syfu,sam był zaskoczony ile tego miał,zainstaluj Firefoxa albo Operę

(squeet) #3

Tak w olbrzymim skrócie.

Windows 98 i 98SE mają stare jądra. I posiadają one niedociągnięcia. Taki sam problem pojawia się z Operą i Firefoxem. W XP jest spokój, a to dlatego, iż tu mamy do czynienia z innego rodzaju jądrem.

Aby wyeliminować powyższą niedogodność, poleca się po prostu update jądra z witryny microsoft. Ściągasz i instalujesz wszystko, co jest do pobrania z windowsupdate i powinno być w porządku... U mnie było...

P.S. Nie mówię tu o nieoficjalnych service packach, choć i te można zainstalować (lecz one nie wyeliminują problemu)

(adpawl) #4

dodatkowo...

1. Sprawdź system na obecność vir i robaków:

Ad-Avare, PestPatrol, Spybot, CWShredder

1. Log z HijackThis 1.99.1

2. W ostateczności reinstalacja IE

(Adampigan) #5

Ok sprawa ma się tak rzecz dzieje się na panienki kompie jak pisałem ma IE tyle że wersje 5.0 ściągnołem wersję 6.0 i mam takie pytanie czy instalując wersje 6.0 musze wywalić tą 5.0

(Monczkin) #6

wersja 5 jest nadpisywana przez 6, więc nie ma takiej potrzeby - zresztą jest to niewskazane, gdyż IE jest mocno zintegrowany z windowsem, i jego usunięcie może zdestabilizować pracę systemu jeszcze bardziej.