Ie

Czasem gdy przeglądam neta wyskakuje mi vbłąd że iexplorer wykonł nie prawidłową operację, mam windows 98 co jest??

Przyczym może byc wiele,nawet żle napisana strona,IE też nie jest dobry,to już stara przeglądarka,w dodatku atakowana przez robaki,wirusy,przeskanuj komputer,ja koledze z IE usuwałem bardzo dużo syfu,sam był zaskoczony ile tego miał,zainstaluj Firefoxa albo Operę

Tak w olbrzymim skrócie.

Windows 98 i 98SE mają stare jądra. I posiadają one niedociągnięcia. Taki sam problem pojawia się z Operą i Firefoxem. W XP jest spokój, a to dlatego, iż tu mamy do czynienia z innego rodzaju jądrem.

Aby wyeliminować powyższą niedogodność, poleca się po prostu update jądra z witryny microsoft. Ściągasz i instalujesz wszystko, co jest do pobrania z windowsupdate i powinno być w porządku… U mnie było…

P.S. Nie mówię tu o nieoficjalnych service packach, choć i te można zainstalować (lecz one nie wyeliminują problemu)

dodatkowo…

  1. Sprawdź system na obecność vir i robaków:

Ad-Avare, PestPatrol, Spybot, CWShredder

  1. Log z HijackThis 1.99.1

  2. W ostateczności reinstalacja IE

Ok sprawa ma się tak rzecz dzieje się na panienki kompie jak pisałem ma IE tyle że wersje 5.0 ściągnołem wersję 6.0 i mam takie pytanie czy instalując wersje 6.0 musze wywalić tą 5.0

wersja 5 jest nadpisywana przez 6, więc nie ma takiej potrzeby - zresztą jest to niewskazane, gdyż IE jest mocno zintegrowany z windowsem, i jego usunięcie może zdestabilizować pracę systemu jeszcze bardziej.