IE10 wieszanie się i błędy w wyświetlaniu stron


(Korba Wypych) #1

Witam i prosze o pomoc! !!

Jest tak: pracuje w firmie która ma wewnętrzny program chodzący wyłącznie z Internet Explorera. Obecnie używam na stacjonarnym kompie W7 a na netbooku W8. Problem w tym że po zalogowaniu sie do owego wewnętrznego systemu i kliknieciu na zakładki nie rozwija się żadna lista która tam powinna być. Po próbie uruchomienia innych zakładek przeglądarka zwyczajnie zawiesza się. Nie mam jak korzystać z kompa kiedy jestem u klienta! !!


(pio_95) #2

Mogę to wyśmiać? :smiley: Najlepiej byłoby chyba przepisać ten “program” na zgodności ze standardami.

Szczerze współczuję użerania się z IE. Możesz próbować działań doraźnych. Piszesz, że masz IE 10, więc z klawiatury F12 uruchomi narzędzia deweloperskie, tam spróbuj poprzestawiać “Tryb dokumentu”. “Tryb przeglądarki” niby też jest, ale nie zauważyłem by cokolwiek zmieniał, spróbować możesz.


(Donna USA) #3

Cos musisz mieć źle, to nie wina win7 i 8. Używam tylko IE10 i zero kłopotów działa wysmienicie. To Chrome i Firefox na Win8 działa o wiele wolniej. Chrome często mi się wieszał, Firefox nie wieszał się, ale długo mi strony ładował. Tak ze pozbyłam się ich obu. I nie instaluje żadnego flash player, bo IE 10 ma go już w sobie. Spróbuj przeinstalować, może na nowszy Silverlight i nowsza Java-7u21.

:lol: :lol: