Ie7 a vista

witam

wiem że wątek był wielokrotnie przerabiany, ale co sądzicie o ie7 w viscie, czy nie jest to dość bezpieczna przeglądarka w tym systemie(tryb chroniony)? sam używam ff, opery czasem ie7, i nie mogę się zdecydować co do wyboru,

Używaj tej, która bardziej Ci pasuje. Nie ma idealnie bezpiecznej przeglądarki, dużo zależy od samego użytkownika.

Tak jak napisał Persifall , nie ma idealnej i najbezpieczniejszej przeglądarki.

Każda ma jakieś dziury.

Ja osobiście polecam FF3.

chociaż mi ff3 wolniej się ładuje niż IE7 ale bezpieczniejszy jest ff

ale ma się wydać IE8 może będzie już trochę lepszy (podobno to ostatnia wersja tej przeglądarki)

Gadać to wszyscy potrafią. Niech ktoś pokaże mi palcem w którym miejscu IE7 jest bardziej niebezpieczny od FF.

Twierdzenie, że IE7 jest niebezpieczny jest śmieszne. Używam go już od przeszło roku i nie mam żadnych problemów z włamaniami, wirusami itp.

Jeśli chodzi o Vistę zdecydowanie polecam IE. Działa bardzo szybko i stabilnie. Nie wiem zatem po co zmieniać :wink:

IE7 nie ma dodatków, jest ubogi w funkcje :x

I dlatego polecam FF 3 :wink:

Ja też :smiley:

Do IE7 istnieją dodatki w postaci nakładek, które podnoszą funkcjonalność przeglądarki.

Maestro00 ,

wiem o tym ;D

I ja korzystam z FF już bardzo długo.

Na początku korzystałem z IE7 i bardzo pełno syfu miałem w kompie.

Niestety FF, nie ma sobie równych.

Microsoft ma wielu dobrych programistów i tworzy taki dziurawe oprogramowanie.

Nie polecam IE7. Może już uznał bym ją za dość bezpieczną, ale bardzo wolno przy otwieraniu stron WWW pojawiają się jej elementy np. tekst, obrazy, skrypty itp. :frowning: Ja korzystam z Opery, choć FF też jest dobre tylko po około 20 minutach minimum, aby dodać dodatki. :smiley:

Na początku to miałem IE6 :smiley: ale później zmieniłem na FF (chyba 2.0) a teraz mam 3.0 trochę wolniejsze otwieranie firefoxa jest (ok. 50 sekund) i czasami błędne pobieranie zamiast pliku *.exe albo *.rar czy innych plików że pobiera mi stronę .html

Po za tym to zdjęto z poprzedniej wersji trochę luk bo się nieco tego nazbierało i łatwiejsze jest dodawanie zakładek.

Do IE7 też jest doskonały dodatek aplikacjia IE7Pro http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … IE7pro+2.3 Ma wiele opcji, można całkowicie zablokować pojawianie się reklam. Dobra sprawa, polecam.

Jeśli chodzi o FF, czytałem, że póki co bezpieczniejsza jest FF2, trójka ma jeszcze wiele brakow, nie jest tak sprawdzona jak poprzedniczka :slight_smile: