IE7 i polskie litery

mam taki problem

niemoge wpisywac w IE7 innych liter niz ó

tu w poscie niemoge napisac s z kreska itp

ale w GG pisze normalnie i to mnie niepokoi

klikam:

Alt+L pojawia sie: B

Alt+Z pojawia sie: |

Alt+S: [

Alt+A lub C lub E: nic

pomocy!

Witam.

Instalowałeś dodatek do IE7 o nazwie IE7pro ?

nieprzypominam sobie

czy Windows Update pobiera ja?

Nie, sprawdź w dodaj usuń programy czy masz zainstalowany jakiś tollbar do IE7.

Ja miałem ie7pro i nie miałem polskich znaków, ale może być to również toolbar yahoo e.t.c

znalazlem

“System Requinements Lab”

wiem ze to ze stronki nzone.com

to nie toolbar ale usunac nie zaszkodzi…(chyba)

|[b dalej to samo…

Tak musisz wejść w ustawienia języka… i odznaczyć automatyczne dopasowanie języka.

PS. Miałem ten problem. Jak się język nie zmieni bo to chyba nie nastąpi, musisz zresetować ustawienia przegladarki.

Z tymi poskimi znakami jest tak:

  • najprawdopodobniej zaistalowałeś jakiś program, którego fragment dopisał się do powłoki IE 7. Nie ma z tym większego problemu aby przywrócić ogonki w polskich znakach. Musisz uruchomić menu zarządzania dodatkami (w IE7 Narzędzia/Zarządzaj dodatkami/włącz lub wyłącz dodatki) następnie wyłącz wszystkie włączone dodatki i uruchom przeglądarke ponownie - polskie znaki są, prawda? Teraz włączaj pojedyńczo wszystkie dodatki (po każdym dodatku wyłączaj i ponownie włączaj przeglądarke, najlepiej uruchamiaj sobie stronęn, na której ogonki nie działały) do momentu aż przy kolejnym dodatku polskie znaki znikną - teraz już wiesz który to powoduje błędy. Wyłącz go i nie włączaj (albo odinstaluj program, który go dopisał).

Ja też przez parę dni nie mogłem dać sobie z tym problemem rady–u mnie powodował go dodatek do IE7 Bit Comet Helper,po wyłączeniu go jest wszystko OK jak widać.

u mnie tez BitComet Helper :smiley:

czyli pewnie to tylko BitComet Helper, mozliwe ze pewnie u mnie też… bo miałem BitCometa :slight_smile: