IE7 i wpisywanie www w pasku adresu

Witam,mam problem odnosnie koniecznosci wpisywania w polu adresu w IE7 www prze adresem.Czy ktos wie moze jak to zmienic aby wystarczylo wpisywac sam adres??Prosze o szybka odp. :slight_smile:

ja wpisuję bez www i działa, przynajmniej onet, wp, interia itp

jarczoslaw

Jeżeli nie znasz, lub nie chcesz wpisywać wymaganego przez przeglądarkę adresu - zawsze możesz wpisać w wyszukiwarkę obok slowo kluczowe - a ta wyświetli Ci linki do strony. :slight_smile:

Pozdrawiam

Chodzi o to że mnie to z lekka denerwuje bo mam też firefoxa i w nim nie trzeba tego robić a tutaj po wpisaniu bez początku www pokazuje albo jakieś zupełnie inne strony albo wyszukuje przez wp.pl i czy nie można tego usunąć? :cry: z góry dzięki za odpowiedzi:)

to sa INDYWIDUALNE USTAWIENIA SERWEROW …

prosty test:

  1. wpiszcie http://www.home.pl

  2. samo home.pl

czesc serwerow ma ustawione ze w przypadku braku www w URLu to SERVER = www**.SERVER**,

gdzie SERWER to nazwa serwera

dowod?

http://www.atw.com.pl ale http://atw.com.pl już nie rusza…

mrbungle-to czemu np.w Firefox’ie jest inaczej? IE ma inne ustawienia np. proxy itd. dotyczące serwerów inne czyli ekhm…starsze??

ja powiem szczerze nie zauwazylem zeby IE i FX zachowywaly sie inaczej dla tych samych serwisów… chyba ze nie rozumiem problemu :|. Jak dla mnie sprawa jest jasna, bo sam w tym troszku siedziałem… więc to co napisałem to chyba jasne?

To serwer decyduje co ma z przesłanymi danymi zrobic i JAK ZINTERPRETOWAĆ…

a tego to już kompletnie nie rozumiem :|. Może rozwiniesz?

Chodzi mi o to że Firefox korzysta z i nnych ustawień odnośnie serwerów stron np .ilość wysyłanych rządań itp. a z czego ty korzystasz ? bo ja mam i liska i IE.W IE trzeba wpisywać www ale tak jak napisałeś zależnie od witryny.Natomiast firefox to inna bajka bo tam wpisujesz sam adres i już.Aha a w IE jeszcze jak nie wpisze się www to najpierw pokazuje sie w pasku też szukajwppl więc może jednak rzeczywiscie coś w ustawieniach??Bo to jakby najpierw szuk aczy stronu nie ma w katalogu wp.pl :confused:

FX korzysta z googla zamiast tak jak u Ciebie wp.pl … ale to w IE to pewno mozna jakos zmienic… w sumie to ja korzystam notorycznie z FX, Opery… IE to na windzie 2000 tylko 6.0 i korzystam JK MUSZĘ :frowning:

jest programik do konfigurowania IE7: IEpro - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1989&t=67

moze tam znajdziesz rozwiazanie?

Ok dzięki za pomoc odpowiem czy programik działa :slight_smile: Opere też miałem:D

Złączono Posta : 15.03.2007 (Czw) 23:54

No i lipa ,trudno jakoś sie musze przyzwyczaić i z firefox’a też korzystać(i tak bym korzystał:D).Ale tak czy inaczej dzięki za pomoc:)