IE7 nie wyświetla wszytkich zdjęć

Witam

Do tej pory używałem IE cały czas (dodam że mam wersje 7.0.5730.13) No i od pewnego czasu, w sumie po przejściu na łącze 2mb IE zaczyna robić mi problemy.

Jeden z nich to długie wczytywanie stron i nagłe pojawienie się całej załadowanej strony lub po długim wczytywaniu NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY, jednak gdy to sie pojawi i naciśnie się F5 to strona pojawia się od razu cała a na górze (w belce i na dole w okienku na pasku) zamist nazwy strony jest też NIE MOŻNA WYŚWIETLIĆ STRONY (a sama strona jest)

Drugi problem to zdjęcia, czym więcej zdjęć na stronie tym mniej ich sie ładuje pojawiają się pola [X] np w serwisie allegro co strona to 1/2 lub 3/4 zdjęć to właśnie [X] za 2-3 odświeżeniem mam całą stronę już w zdjęciach, noa le nie o to chodzi.

Pogodziłem się z moim FireFoxem 2.0.0.14 w którym nie mam żadnych problemów, jednak chiał bym wrócić do IE, ktoś ma jakieś pomysły?

reinstall

ew. log

spróbuj odinstalować i zainstalować albo przeinstaluj na inna wersje

aju1984 , zmień tytuł “Problem z IE7” na konkretny. Inaczej temat ten zaliczy kosza.

Spróbuj przeinstalować IE7, ale to, że chcesz wrócić z powrotem do IExplorera - odradzam.

Z Firefoxem będzie w przyszłości mnie problemów niż z tym “przepuszczaczem wirusów”

tu masz porównanie, niestety do IE 6, ale FF i Opera są tu ładnie przedstawione

co do IE 7 to polecam IE7 pro

Zrobione

Ok przeinstalowałem i faktycznie działa tak jak powinien…

Ale jak już jesteśmy w temacie przeglądarek to powiedzcie co lepszy FF czy Opera? Zależy mi na szybkim ładowaniu zdjęć i żeby bez problemu obsługiwał serwisy typu youtube.pl