IE7 strona startowa

(Alt24) #1

Witam!!

Odkąd zainstalowałem windowsa XP na nowym kompie, Sp3, kilka najnowszych aktualizacji mam problmem gdy instaluje IE 7. Mianowicie po poprawnym zainstalowaniu IE zamierzalem ustawić stronę główną inną niż standarowa ( w moim wypadku onet).

I tu zaczyna się problem, bo gdy włączam IE 7 zamiast ustawionej przez mnie strony startowej zaladowana zostaje strona wpierw go.microsoft.com a następnie automatycznie przekierowuje na msn.com (http://www.msn.com/404.aspx?aspxerrorpa ... once2.aspx). Żeby było śmieszniej to po kliknięciu na ikonę ie7 ładuje mi się strona msn.com ale w ustawieniach strony domowej jest onet

Próbowałem zmienić na wszystkie znane mi sposoby to, ale ciągle się nie udaje. Może ktoś ma pomysł jak to zmienić, albo co z tym fantem zrobić, bo jest to trochę nurzące.

Ciekawostką jest to że gdy pozostawiam standardowy IE 6 tego problemu nie ma. Ta wersja działa bardzo dobrze.Wykasowalem nazwę tej strony z rejestru z "Main" zamieniłem wpisy na onet,wykasowałem cashe IE, ale dalej to samo.

(Leon$) #2

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki >> scal z rejestrem >> restart

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

:slight_smile:

(Alt24) #3

Bardzo dziękuję - po twojej poradzie już jest wszystko ok!

(kunda) #4

...przyłączam się do podziękowań, już myślałem, że mnie jeno szopki takowe dziś spotkały i to niemal w tym samym czasie co "Leon$". Zatem nierozwodząc się więcej... big dzięki... i big =D>

(Clank) #5

Taki temat już był... viewtopic.php?f=2&t=265013

(Karotex) #6

Ja rowniez dziekuję. spotkal mnie podobny problem po zainstalowaniu IE7, dodanie pliku reg do rejestrow zliwkidowalo problem

Dziekuje

(Gutek) #7

Raapid OT KOSZ