IE7 strona startowa

Witam!!

Odkąd zainstalowałem windowsa XP na nowym kompie, Sp3, kilka najnowszych aktualizacji mam problmem gdy instaluje IE 7. Mianowicie po poprawnym zainstalowaniu IE zamierzalem ustawić stronę główną inną niż standarowa ( w moim wypadku onet).

I tu zaczyna się problem, bo gdy włączam IE 7 zamiast ustawionej przez mnie strony startowej zaladowana zostaje strona wpierw go.microsoft.com a następnie automatycznie przekierowuje na msn.com (http://www.msn.com/404.aspx?aspxerrorpa … once2.aspx). Żeby było śmieszniej to po kliknięciu na ikonę ie7 ładuje mi się strona msn.com ale w ustawieniach strony domowej jest onet

Próbowałem zmienić na wszystkie znane mi sposoby to, ale ciągle się nie udaje. Może ktoś ma pomysł jak to zmienić, albo co z tym fantem zrobić, bo jest to trochę nurzące.

Ciekawostką jest to że gdy pozostawiam standardowy IE 6 tego problemu nie ma. Ta wersja działa bardzo dobrze.Wykasowalem nazwę tej strony z rejestru z “Main” zamieniłem wpisy na onet,wykasowałem cashe IE, ale dalej to samo.

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki >> scal z rejestrem >> restart

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

:slight_smile:

Bardzo dziękuję - po twojej poradzie już jest wszystko ok!

…przyłączam się do podziękowań, już myślałem, że mnie jeno szopki takowe dziś spotkały i to niemal w tym samym czasie co “Leon$”. Zatem nierozwodząc się więcej… big dzięki… i big =D>

Taki temat już był… viewtopic.php?f=2&t=265013

Ja rowniez dziekuję. spotkal mnie podobny problem po zainstalowaniu IE7, dodanie pliku reg do rejestrow zliwkidowalo problem

Dziekuje

Raapid OT KOSZ