IE7 widok bez kart

witam , oglądają różne filmiki o Microsoft SilverLight załuważyłem że gdy w IE mieli otwartą tylko jedną stronę to nie było paska kart który mnie w IE7 denerwuje (jego grubość). Jak zrobić żeby był on tylko gdy jest więcej kart (dodam że mam IE7 eng dlatego że mam xp media center który nie chce wgrać ie7pl.

chodzi mi o coś takiego

da259c4a3d1fc087m.jpg

To jest zdjęcie z VISTY :slight_smile:

tools >> Internet options >> General>>przy linijce tabs kliknąć settings >>enable tabbed browsing >>restart IE

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 10:29

BTW to jest niezależne od systemu i wyłącza w ogóle przeglądanie za pomocą zakładek . tak jak ty chcesz to chyba nie ma

no mie właśnie chodzi żeby pasek kart niepojawiał się przy używaniu 1strony , dopiero gdy otworze kolejną żeby sie pojawiał

Tak się nie da. Możesz wyłączyć pasek na stałe :slight_smile:

Złączono Posta : 08.06.2007 (Pią) 19:57

Czy ty przypadkiem masz nie oruginalną WINDĘ, że nie instaluje IE7 pl?

Pewnie ma angielskiego Windowsa, gdyż na angielskim Windowsie nie da się zainstalować polskiego IE7. Na PIRACKIEJ Windzie nie da się w ogóle zainstalować IE, gdyż przeprowadza podczas instalacji walidację systemu (czyli sprawdza, czy system jest legalny).

Jak nie jesteś pewny to nie pisz.

Wszystko się da :slight_smile:

nie da się tak.

mam orginalny Xp media center który jak wiadomo ma polski jako MUI co powoduje że nie dało się zainstalować IE7pl, moge ściągnąć MUI pl do IE tylko nie potzebuje i po drugie wole angielskie IE7

Mądrala się znalazł. Pewnie że się wszystko da, tylko co z tego, skoro to będzie i tak NIELEGALNE.

Wszystko się da :slight_smile: