IE7pl na WinXp Media Center bez języka polskiego.Dlaczego?

Dlaczego w WindowsXP Media Center IE7 jest bez polskiej wersji?Poprzednia działała mi ok. a przy “7” jest problem.System mam oryginał.Na płycie dołączonej do "Komputer świat"jest IE7 ale też jest napisane, że na spolszczonych wersjach WinXP MC jest problem.Zna ktoś przyczynę i może jakieś rozwiązanie.

Jesli dobrze pamietam nie ma na to BATA!.. Ja bym Ci polecil Mozilla Firefox PL… Powinna dzialac… Jest szybsza od IE i IMHO lepsza…

Ja już dawno przeszedłem na opere ze względu między innymi na problemy z java w IE jak i FF.Pytałam bo jak by było potrzeba przejść na IE to chciałem wiedzieć.Ale z drugiej strony, DLACZEGO? :?: :?: Dzięki za info.

przyczyną jest to że Xp mce jest systemem angielskim z nakładką PL. Datego należy zainstalować wersje angielską IE7, potem zainstalować z Windows update pakietMUI który po instalacji zmieni język IE7 na pl.

Oczywiście jeśli masz na płycie MUI zainstaluj je z płyty.

Z polskojęzyczną wersją IE7 w Windows MCE można poradzić sobie jeszcze w inny, moim zdaniem prostszy sposób:

  1. Ściągasz wersję polskojęzyczną IE7;

  2. Ściągasz wersję angielskojęzyczną IE7;

  3. Rozpakowujesz obie wersje do folderów (np. WinRar-em, TUGZip-em);

  4. Przekopiowujesz pliki: ie7.cat oraz update.inf z wersji angielskiej do polskiej;

  5. Uruchamiasz iesetup (wersję polską), który instaluje Tobie w WinMCE IE7PL…

Pozdrawiam.

Małe, ale istotne uzupełnienie. Posiadacze WinMCE, powinni zainstalować zwyczajnie angielską wersję przeglądarki IE7 (nie ma z tym jakichkolwiek problemów), a następnie dociągnąć z podanej niżej lokalizacji:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en

polski pakiet językowy. Od tego momentu, IE7 powinien być “całkowicie” spolszczony. Pozdrawiam.