IE8 beta2 na Viscie

Witam

czy ktos testował ta nową przegladarkę IE 8 beta2 na Viście - jakie wrażenia ? warto instalować, lepsza od IE 7 ?

Portal , jak narazie jest to wersja beta. Wstrzymaj sie z instalacją i poczekaj, bo najprawdopodobnie w kwietniu wyjdzie finalna wersje :slight_smile:

Od pewnego czasu używam tej wersji, jest po polsku i jest ok.

Zawsze możesz ją odinstalować.

Zauważyłem zdecydowaną poprawę w działaniu w stosunku do pierwszej bety. Jest na pewno szybciej i jak na razie nie musiałem korzystać z trybu kompatybilności. Czy lepsza od IE7? Pod pewnymi względami tak, ale najważniejsza jest stabilność, której od wersji beta nie można przecież oczekiwać w 100%. Co ważne dla mnie - IE7Pro na IE8 beta2 działa! =D>

dzieki za pomoc

tez sobie zainstalowalem na Viscie +Sp2beta. Jak dla mnie ta przegladarka IE8beta2 dziala o wiele szybciej i plynniej (otwieranie sie stron) niz wbudowana IE7

I tak ta beta 2 jest taka sobie, wersja RC1 jest lepsza, szybsza, sprawniejsza, lepiej działa.

Ale i tak nie dorówna ie8 na windows 7 :wink:

Nie wiem czemu, ale tam chodzi zdecydowanie lepiej.

To sie zgadza, jakby IE8 byla pisana pod Win 7, smiga tam jak trza. Pod Vista czasami potrafi na kilka sekund sie zawiesic /zastopowac ( ale i IE7 tez to potrafi i to chyba czesciej niz 8)