IE8 i Firefox - dziwne zjawisko po aktualizacji

Miałam IE6 i Firefoxa, używałam ie bo otwierało się razdwa a firefox ze 2 minuty (w odczuciu wieki)… Wczoraj zaktualizowałam do IE8 i teraz ie otwiera się te wieki i Firefox razdwa…normalne zjawisko? :smiley: dość dziwne :slight_smile: IE strzelił sobie samobója :smiley:

Wszystko zalezy od parametrów kompa… IE8 “waży” zdecydowanie wiecej i ma wiecej bajerów niż IE 6. Firefox jak widze jest cały czas modyfikowany, żeby działał szybciej. Raczej M$ sobie strzelił samobója :stuck_out_tongue: ale no cóż.

Poza tym odradzam używanie IE… faktycznie IE8 jest o wiele bezpieczniejsz eniż IE6 ale zawsze… pozaostanie IE :smiley: Przeglądając pod Firefoxem/Operą czuję się znacznie bezpieczniej niż pod IE :stuck_out_tongue:

Aha… tak poza teamtem - zastanawiam sie w którym poście ktoś napisze, żebyś soebie zainstalowała Opere bo “jest lepsza” :smiley:

ok ie8 otwiera sie dluzej…no ale dlaczego nagle firefox zaczal sie otwierac szyyyybko (niczym ie6) :smiley: czyzby ie8 przyspieszal firefoxa? :D:D

ps…jedno mnie denerwuje w firefoxie, w ie jak klikne F4 to “moge odrazu wpisywan strone” a w firefoxie musze mycha najezdzac…jakto jest w firefoxie?

no widzisz… widać od tej wesji FX która otwierała sie wolno do aktualnej wesji zoptymalizowano trochę program i szybciej sie otwiera. Wątpię żeby szybkość otwierania IE miała wpływ na szybkośc odpalania FX.

co do wpisywania strony to jeśli dobrze rozumiem - spróbuj F6 - u mnie na FX 3.5 przechodzi do wpisywania adresu. Mam nadzieje, że wiesz że wpisując fragmenty urla to FX filtruje wyswietlone stronyz historii (wpisz np. forum[spacja]pl[spacja]posting )

raczej to nie problem… w sumie jak Ci FX działa szybciej to tym lepiej… czasem może być wina, że jak raz odpalisz FX i zamkniesz i później znów otworzysz to faktycznie szybciej lata. szczególnie jak nie masz zbyt wielu rozszerzeń

PZDR