IE8 reset dostawcy wyszukiwania przy włączaniu

Witam,

mam problem z ciągłym resetowaniem się domyślnego dostawcy wyszukiwania… ;/

za każdym razem gdy włącze IE 8

wyskakuje mi błąd

po kliknieciu okej ukazuje mi się okno wyboru głównego dostawcy

jak widać mam tylko jednego i tak z tej opcji nie uzywam a IE mam tylko dlatego że rodzice z niegp korzystają

i drażni ich ciagle klikanie ok pozniej anuluj…

co może powodować ciągłe resetowanie dostawcy?

jeszcze jak dodałem drugiego dostawce - google to nie moge go dać jako głównego… ;/ klikam w przycisk ale nic sie nie dzieje

czy jest jakiś sposob na problem z tym resetowaniem ?

Jeśli nie możesz zrobić tak jak tutaj:

O tu

To może uaktualnij IE do wersji 8. Może pomoże i będzie to nadal IE

klikam w to ustaw jako domyślne czy to poprzez PPM czy normalnie w guzik to i tak nic to nie daje…

nie mogę zmienić domyślnego dostawcy

jak mam zaktualizować do IE 8 przeciez to jest IE8 ? ;/

Może spróbuj reinstalki ie8?

próbowałem… x| downgrade do 6 nawet dałem i pozniej instal IE 8 ale to i tak nic nie dało… x/

mozna gdzies sprawdzić jaki to program resetuje te ustawienia ?

w IE Narzędzia > Zarządzanie dodatkami i wyłącz wszystkie, zobacz co wtedy, gdyby problem znikną włączaj po kolei dodatki, dowiesz się co powoduje problem,

spróbuj też użyć ccleaner do wyczyszczenia IE

przeczyszczone CCleanerem wyłączone wszystko co się da i nadal to samo… ;/ ciagle restart dostawcy wyszukiwania… da się wogóle jakoś tą opcje wyłączyć? Te wyszukiwanie ?

Sprawdź czy dasz radę Google dodać http://www.ieaddons.com/pl/searchproviders

Jeśli nie to korzystaj z ie7 :slight_smile:

tores dało rade dodać google na liste ale nie dało ustawić jako główną wyszukiwarke pisałem o tym wczesniej,

chyba zostanie mi zainstalowanie IE 7… x/ choć wolałbym używac 8 ze wzglewdu na możliwość dodawania stron pod pasek adresu taki szybki pasek ulubionych…

a nie myślałeś o Firefox ? można tak zrobić że będzie wyglądał jak IE

beznazwygku.th.png

mam FF brat używa wiec nie bede mu zmieniał

ja uzywam Opery a rodzie IE wiadomy powod mają w pracy itd itd.

wiec zalezy mi na IE x|

MaNi3k poczytaj

http://windowshelp.microsoft.com/window … 71045.mspx

nic to niestety nie dało restart ustawien… x|

nawet juz dalem podstawowe ustawienia na poczatku bo zawsze dawalem takie najlepsza dla mnie ale nadal nic x/

a zaznaczasz tę opcję

oool.png

tak i po wlaczeniu przegladarki znow ten sam Bug i ptaszka juz w kwadraciku nie ma… x/ reset sie robi

Brakuje mi już pomysłów co to może być, a jak z wirusami skanowałeś kompa na obecność szkodników ? Z komunikatu wynika że to jakiś program powoduje tylko jaki ? Sprawdź co masz w auto starcie systemu

Edit

Spróbuj doinstalować Google Toolbar do IE 8

skanowany jest co tydzien ostatnio zmienilem antyvira z Kasperskiego na Noda ale nic nie wykrywa… czysto

przy uruchamianiu też mam porządek akurat o to dbam by nie wlaczaly sie jakieś gówna… x| nie mam pojecia jaki to program może to pieprzyć…

chyba jedyne rozwiazanie to wrocic do IE7 x/

EDIT: No niby juz jest jakiś postep choć nie dokońca zmieniła mi sie głóna wyszukiwarka z Live Search na Google… ale nada ten sam błąd tylko że teraz nie pojawiasię oknie Live Search (usunąłem) tylko 2 razy google jako “domyślna” i ta która mogę sobie ustawić… (wczesniej usunałem google i live search a google i tak wrocilo x/)

ale ósemka lepsza spróbuj tego tolbara od Google sam sobie teraz zainstalowałem a w FF używam już od bardzo dawna

no zainstalowałem i pisze że teraz mam 2 razy google jak wybieram sobie dostawce (nadal ten błąd itd)

usunałem wszystkich dostawców prócz google (któe powstało poprzez toolbar) czyli Google (od IE) i Live Search

po ponownym uruchomieniu IE znow te same okna i pojawiły się 2 google (od Toolbara i IE) x/

tak samo jak wtedy nie moge zmienić dostawcy

jednym słowem jest ten sam problem co byl tylko ze teraz dostawca sie zmienil z LS na google x/