IE9 Beta już dostępny!

Chcę poinformować, że IE9 beta już jest dostępny! Można go pobrać stąd: http://windows.microsoft.com/pl-PL/inte … /worldwide

Spieszyć się, być może serwery padną!

Jak ktoś już zainstalował, niech się podzieli opiniami :wink:

PS Spieszyłem się, może ktoś założył temat przede mną. Jeśli już takowy był, to przepraszam.

Szybka jak jasna ■■■■■■■ i akceleracja super działa :wink:

Do testowania polecam: http://ie.microsoft.com/testdrive/

Płynne przewijanie też jest a do reklam AdMuncher wystarczy :wink:

jak na razie serwer z aktualizacjami do przeglądarki padł , i nie można zainstalować :frowning:

Mi się niestety krzaczy po wpisaniu dowolnego adresu internetowego, zawiesza się, a w szczegółach pisze:

Serwer z aktualizacjami nadal wisi i kwiczy !

nn1elg.png

Moja opinia jest taka, że jestem z IE zadowolony. Acid3 przechodzi na 95/100 pkt, a to bardzo dobry wynik. Menedżer pobierania zadowala. Szczerze powiem, że pasek kart obok paska adresu nie przeszkadza aż tak. Strony wczytuje dość szybko, często przed pełnym załadowaniem są przycinki. Przypinanie stron to dość dobry pomysł, lecz napiszcie sami.

Pamiętajcie, że to tylko beta. Wszystko może się zmienić do wersji finalnej!

Jak zainstaluję tą betę to obecnie zainstalowany IE8 zostanie nią zastąpiony czy będą oba?

Dodane 15.09.2010 (Śr) 20:08

I dlaczego nie widzę tam wersji dla Win XP?

Nie ma wersji dla XP, ja po instalacji na win7 nie mam już IE8 jest tylko IE9 beta która się krzaczy :wink:

scripter1 , Jak zainstalujesz IE8 mając IE6/7, to masz nadal dostęp do IE7?

Rozumiem co masz na myśli ale to jest wersja Beta dlatego miałem nadzieję że nie zastępuje ona wersji stabilnej (nadmienię że nie instalowałem bet wcześniejszych wersji IE więc nie mam porównania).

IEpreview nie ruszało obecnej w systemie pełnej wersji, dzisiejsza beta już ją zastępuje.

wrzeszcie zainstalowałem , hula :]

TESTY , TESTY :smiley:

IE9: 95/100

FF3.6: 94/100

FF4: 97/100

Wyniki podobne.

Matko jak to się tnie i zanim pokaże stronę to mijają wieki. Tragedia, już ie 8 był szybszy i lżejszy o niebo

Witam :slight_smile:

Niestety wczoraj nie mogłem obejrzeć całej konferencji z San Francisco na żywo, więc postanowiłem obejrzeć powtórkę. Problem w tym, że nigdzie nie mogę jej znaleźć. Bardzo proszę o podanie linku do tego co wczoraj leciało na żywo w całości. :slight_smile:

:slight_smile:

no nareszczie microsoft ruszył głową szybka lepsza w obsłudze a nagle bum błąd ale i tak z niej korzystam

Nie skorzystam, bo nigdzie nie mam Vista+

Może ktoś rzucić kilkoma screenami?

sla17 , a samemu poszukać nie łaska?

http://www.dobreprogramy.pl/20403,0,1,I … leria.html

Można można, nie wiedziałem że są na vortalu :wink: Ostatnio w ogóle prawie nie wchodzę na PC, więc nie mogę wszystkiego wiedzieć :wink:

Zainstalowałem.

U mnie działa szybko ale są problemy z jakością obrazu i tekstu,

i problemy z renderingiem elementów stron.

A najgorsze - nie mogę znaleźć IE 9 w programach do odinstalowania,

wie ktoś czemu?!