IE9 dla XP

Dzień dobry…

Ucieszyła mnie nowa wersja IE- niestety nie mogę znaleźć wersji dla XP. Czyżby system ten stanowił “przeszłość” dla oprogramowania? :frowning:

Jak na razie w wersji Beta brak, niestety pewnie i finalnej nie będzie. IE z pewnością podzieli los najnowszego Media Playera i DirectXa

Na 100 % nie będzie. Microsoft próbuje tym zmusić użytkowników do przejścia na nowsze systemy operacyjne.

A czy oficjalnie to podali o SPekach też mówili że nie bedzie a zrobili 3 więc może :slight_smile:

nie bedzie, tak jak directx i media player

IE9 dla XP nie będzie bo zakończył się okres podstawowego wsparcia technicznego. Teraz będą wyłącznie poprawki zabezpieczeń - i tak do 2014 roku.

Będzie , będzie tak samo jak Direct 10 dla XP :shock: #-o

Szczerze mówiąc to chyba by M$ oszalał tworząc najnowszą przeglądarkę dla starego trupa.

amorek273 - No bardzo Cię przepraszam, ale za tego “trupa” płaciłam zaoszczędzonymi groszami jakąś tam kwotę. Na nowy system mnie nie stać. Wydaję masę kasy na naukę i MS powinien się liczyć (poza własnymi zyskami) z sytuacją swoich klientów. Poza tym… wiesz… nie licząc upiększeń i kilku nowości to ani Vista… ani “siódemka” to znów nie takie rewelacje… A szaleńswo? Szaleństwo jest często bardzo urocze… Pozdrawiam Cię z przyzwoitego “starego trupa”… :stuck_out_tongue:

Nie ma co się unosić , bo ja też korzystam z tego starego trupa.Także nie ma mieć pretensji do całego świata że M$ odwrócił się od starszych wersji swoich systemów , takie już niestety panują zasady na tym świecie.

Niestety, także jestem posiadaczem tego wspaniałego systemu, jednak szukałem, i nie będzie niczego nowego do tego systemu. Po prostu Microsoft chce zmusić do przejścia na ten nowy chłam co teraz robi :stuck_out_tongue:

Ale ogólnie nie poddam się, bo inny Windows na tym trupie co mam działać nie będzie, a na nowy PC mi nie potrzebny, ten świetnie spełnia moje wymogi :wink:

Nie mówcie o Linuxie, bo nie każdy chce się pierdzielić dniami z durnymi, niezrozumiałymi komendami w terminalu.

Pozdrawiam.