IE9 dla XP


(anka skakanka) #1

Dzień dobry...

Ucieszyła mnie nowa wersja IE- niestety nie mogę znaleźć wersji dla XP. Czyżby system ten stanowił "przeszłość" dla oprogramowania? :frowning:


(fiesta) #2

Jak na razie w wersji Beta brak, niestety pewnie i finalnej nie będzie. IE z pewnością podzieli los najnowszego Media Playera i DirectXa


(grześ12) #3

Na 100 % nie będzie. Microsoft próbuje tym zmusić użytkowników do przejścia na nowsze systemy operacyjne.


(pysiu) #4

A czy oficjalnie to podali o SPekach też mówili że nie bedzie a zrobili 3 więc może :slight_smile:


(Nec) #5

nie bedzie, tak jak directx i media player


(Pawbrotm) #6

IE9 dla XP nie będzie bo zakończył się okres podstawowego wsparcia technicznego. Teraz będą wyłącznie poprawki zabezpieczeń - i tak do 2014 roku.


(Kuczkowiak) #7

Będzie , będzie tak samo jak Direct 10 dla XP :shock: #-o

Szczerze mówiąc to chyba by M$ oszalał tworząc najnowszą przeglądarkę dla starego trupa.


(anka skakanka) #8

amorek273 - No bardzo Cię przepraszam, ale za tego "trupa" płaciłam zaoszczędzonymi groszami jakąś tam kwotę. Na nowy system mnie nie stać. Wydaję masę kasy na naukę i MS powinien się liczyć (poza własnymi zyskami) z sytuacją swoich klientów. Poza tym... wiesz... nie licząc upiększeń i kilku nowości to ani Vista... ani "siódemka" to znów nie takie rewelacje... A szaleńswo? Szaleństwo jest często bardzo urocze... Pozdrawiam Cię z przyzwoitego "starego trupa"... :stuck_out_tongue:


(Kuczkowiak) #9

Nie ma co się unosić , bo ja też korzystam z tego starego trupa.Także nie ma mieć pretensji do całego świata że M$ odwrócił się od starszych wersji swoich systemów , takie już niestety panują zasady na tym świecie.


(sla17) #10

Niestety, także jestem posiadaczem tego wspaniałego systemu, jednak szukałem, i nie będzie niczego nowego do tego systemu. Po prostu Microsoft chce zmusić do przejścia na ten nowy chłam co teraz robi :stuck_out_tongue:

Ale ogólnie nie poddam się, bo inny Windows na tym trupie co mam działać nie będzie, a na nowy PC mi nie potrzebny, ten świetnie spełnia moje wymogi :wink:

Nie mówcie o Linuxie, bo nie każdy chce się pierdzielić dniami z durnymi, niezrozumiałymi komendami w terminalu.

Pozdrawiam.