IE9 - Przypinanie witryn do paska zadań

Na wp.pl są:

image.php?album_id=20&image_id=4357

a tam do Vortalu od razu :stuck_out_tongue: Jak już to zniechęca do szukania

Zniechęca? Może troszeczkę. Na pewno irytuje. Dziwne jest tylko, że jumplisty z innych portali działają bez problemów, jedynie wp i DP jak dotąd u mnie nie dzialają.

Od razu miałem na win 7 i IE9 linka do promocyjnego programu jak również jumplistę…

19a732ca715aee6a.jpg

A u mnie jumplista jest, ale brak jakiegokolwiek linku do aplikacji :frowning:

U mnie to samo, jumplista jest ale ani śladu po promocji. Sprawdziłem jeszcze na dwóch laptopach i to samo, z tym że na jednym nawet jumplisty nie było. Systemy wszędzie Windows 7 64bit i sprawdzałem na IE9

Wszelkie posty z sugestiami poprawnej odpowiedzi w konkursie będą z urzędu kasowane, bez podania przyczyny.

U mnie nie ma w ogole jumplisty.

Wiadomość dobra i chyba dająca jasną odpowiedź:

Jeśli nie działają Wam JumpListy wogóle bądź wybiórczo na niektórych serwisach - ZRESETUJCIE USTAWIENIA IE9

Gorsza wiadomość jest taka, że najwyraźniej nie wszystkim pojawiła się informacja o promocji - u mnie nie było nawet przez chwilę

@fiesta

Użycie googla to nie jest podpowiedź! A mój trzeci post w tym temacie został skasowany.

dalej następowała krytyka vortalu i dlatego mój post poleciał w kosmos…

Edit: Dla zainteresowanych podam linki na PW, dlaczego 49,99 € = 39.99 € = 53,99 Zł i niedługo będzie za free!

Program do wyboru i znalezienia wyniku konkursu.

U mnie na Windows 8 od razu był link do aplikacji jak przeciągnąłem ludka. Mi ta aplikacja nie jest potrzebna ale niektórym może się przydać. Czyli na pewno działa na Windows 7 i 8.

Może i nie, ale pozostałe sugestie i owszem …

Ok. A dzisiaj po powrocie z pracy mam naprawdę buntowniczy nastrój :evil: Reprymenda przyjęta do wiadomości

Zalozylem nowe konto - i tam od razu zadzialalo, przelogowalem sie z powrotem na swoje i… tez zadzialalo.

Program niewarty zachodu, nie skorzystam :slight_smile: