IE9 - Przypinanie witryn do paska zadań

(Thegreg) #1

Niby wszystko pięknie i tak jak należy, ale po przypięciu waszej witryny do paska mam tylko dwa spróty pod prawym klawiszem - “dobreprogramy.pl” oraz “odepnij ten program od paska”.

Tak samo się dzieje po przypięciu do menu start. Co trzeba zrobić żeby uzyskać pełne menu?

(rgabrysiak) #2

Próbowałeś zresetować ustawenia IE9?

(Thegreg) #3

Przypiąłem właśnie aplikację HotMail do paska - żadnych problemów z jumplistą, wszystko działa jak należy.

Jumplista na dobreprogramy.pl nie chce się załadować. Wyczyściłem historię, zresetowałem ustawienia, nawet zrestartowałem system, ciągle to samo.

(xomo_pl) #4

Windows 7 masz tak?

(Thegreg) #5

Tak, Win7. Starter co prawda, ale w końcu aplikacja hotmail dziala, przed chwilką przypiąłem onet.pl - jumplista działa bez problemu.

Tylko na dobreprogramy nie mam jumplisty. Nie wiem o co chodzi.

(scripter1) #6

A to musi być Win 7? Bo w newsie nie ma ani słowa że to musi być Win7 (tylko że musi być IE9) a na Vista z IE9 nie działa mi to wcale…

(Drobok) #7

Poprawnie działa to chyba tylko na win8 beta, więc proponuję skorzystać właśnie z tego systemu :slight_smile:

(rgabrysiak) #8

Na Windows 7 też działa poprawnie ale jak widać nie u wszystkich.

@scripter1

Na Windows Vista da się co prawda przypiąć stronę do paska ale nie skorzystamy z jumplisty.

(Drobok) #9

Tak to jest jak nie przetestuje się opcji przed jej wdrożeniem :slight_smile: Zdaje mi się, że jakaś aplikacja / sterownik / kodek / cokolwiek. Nie tolerują się z tym skrótem z dp (jak to ma miejsce np z jakimś syfem acera w wypadku wszystkich skrótów). Próbował ktoś trybu awaryjnego ? :slight_smile:

(rgabrysiak) #10

@thegreg

Sprawdź na innym koncie użytkownika.

(Krasnal666) #11

Windows 7 Enterprise x32 nie działa jumplista

(system) #12

Szkoda się przejmować! To nie działa ani na Windows8, ani na Windows7. Przynajmniej u mnie. Owszem, Menu jest, ale bez linku do jakiejkolwiek aplikacji.

(Thegreg) #13

Na stacjonarce z Win7 HP mam to samo. IE zmienia kolorki przycisków nawigacyjnych, dodaje obok nich ludzika i to wszystko. Jumplisty brak.

Wylączyłem już nawet Avasta - ale nic to nie dało. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

Dwa systemy a problem taki sam.

(system) #14

Pojawiło się teraz! Godz.17,35. Faktycznie, działa! Aplikację pobrałem bez problemu.

(mistrz1) #15

U mnie też nie działa. Vista Basic. A miała być taka fajna zabawa, a wyszło … :smiley:

(rgabrysiak) #16

Na Windows Vista da się co prawda przypiąć stronę do paska ale nie skorzystamy z jumplisty. Te są dostępne dopiero od Windows 7.

(mistrz1) #17

To jest jawna dyskryminacja! Dlatego nie używam IE. Może i czas zmienić system :stuck_out_tongue:

(rgabrysiak) #18

Zabawa z motylkami wywołała takie same “pozytywne” emocje. Cóż nie każdy umie się bawić :slight_smile:

(Krasnal666) #19

@mistrz1

g…

Konkurs zorganizowany bez zastanowienia.

Sprawdziłem również na win 8 beta, jumplista jest, obiecanego programu niet. Na szczęście redakcji wyłączyli komentarze pod artykułem, który jest napisany nierzetelnie i niedokładnie. Wstydź się redakcjo [-X

(Thegreg) #20

Czy ktoś wie czy na wp.pl są jumplisty? U mnie się nie pokazały.

interia, onet, hotmail - jumplisty są

pclab, komputerswiat - pokazały się Przegladaj In Private