IE9 - Przypinanie witryn do paska zadań

Niby wszystko pięknie i tak jak należy, ale po przypięciu waszej witryny do paska mam tylko dwa spróty pod prawym klawiszem - “dobreprogramy.pl” oraz “odepnij ten program od paska”.

Tak samo się dzieje po przypięciu do menu start. Co trzeba zrobić żeby uzyskać pełne menu?

Próbowałeś zresetować ustawenia IE9?

Przypiąłem właśnie aplikację HotMail do paska - żadnych problemów z jumplistą, wszystko działa jak należy.

Jumplista na dobreprogramy.pl nie chce się załadować. Wyczyściłem historię, zresetowałem ustawienia, nawet zrestartowałem system, ciągle to samo.

Windows 7 masz tak?

Tak, Win7. Starter co prawda, ale w końcu aplikacja hotmail dziala, przed chwilką przypiąłem onet.pl - jumplista działa bez problemu.

Tylko na dobreprogramy nie mam jumplisty. Nie wiem o co chodzi.

A to musi być Win 7? Bo w newsie nie ma ani słowa że to musi być Win7 (tylko że musi być IE9) a na Vista z IE9 nie działa mi to wcale…

Poprawnie działa to chyba tylko na win8 beta, więc proponuję skorzystać właśnie z tego systemu :slight_smile:

Na Windows 7 też działa poprawnie ale jak widać nie u wszystkich.

@scripter1

Na Windows Vista da się co prawda przypiąć stronę do paska ale nie skorzystamy z jumplisty.

Tak to jest jak nie przetestuje się opcji przed jej wdrożeniem :slight_smile: Zdaje mi się, że jakaś aplikacja / sterownik / kodek / cokolwiek. Nie tolerują się z tym skrótem z dp (jak to ma miejsce np z jakimś syfem acera w wypadku wszystkich skrótów). Próbował ktoś trybu awaryjnego ? :slight_smile:

@thegreg

Sprawdź na innym koncie użytkownika.

Windows 7 Enterprise x32 nie działa jumplista

Szkoda się przejmować! To nie działa ani na Windows8, ani na Windows7. Przynajmniej u mnie. Owszem, Menu jest, ale bez linku do jakiejkolwiek aplikacji.

Na stacjonarce z Win7 HP mam to samo. IE zmienia kolorki przycisków nawigacyjnych, dodaje obok nich ludzika i to wszystko. Jumplisty brak.

Wylączyłem już nawet Avasta - ale nic to nie dało. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje.

Dwa systemy a problem taki sam.

Pojawiło się teraz! Godz.17,35. Faktycznie, działa! Aplikację pobrałem bez problemu.

U mnie też nie działa. Vista Basic. A miała być taka fajna zabawa, a wyszło … :smiley:

Na Windows Vista da się co prawda przypiąć stronę do paska ale nie skorzystamy z jumplisty. Te są dostępne dopiero od Windows 7.

To jest jawna dyskryminacja! Dlatego nie używam IE. Może i czas zmienić system :stuck_out_tongue:

Zabawa z motylkami wywołała takie same “pozytywne” emocje. Cóż nie każdy umie się bawić :slight_smile:

@mistrz1

g…

Konkurs zorganizowany bez zastanowienia.

Sprawdziłem również na win 8 beta, jumplista jest, obiecanego programu niet. Na szczęście redakcji wyłączyli komentarze pod artykułem, który jest napisany nierzetelnie i niedokładnie. Wstydź się redakcjo [-X

Czy ktoś wie czy na wp.pl są jumplisty? U mnie się nie pokazały.

interia, onet, hotmail - jumplisty są

pclab, komputerswiat - pokazały się Przegladaj In Private