Iexplorer.exe - błąd aplikacji

12784350_469993559792076_932653873_n.thu

Witam, chciałbym się dowiedzieć czemu podczas włączania przez internet explorer przeglądarkowej ,Legend Online" wyskakuje mi komunikat (Widoczny w załączniku) Przez inne przeglądarki gra chodzi mi bardzo wolno, tylko przez Explorera nie laguje. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć w na czym polega i w czym tkwi problem?

12784350_469993559792076_932653873_n.jpg

Masz włączaną pamięć wirtualną? Może coś z RAM, masz, bo pamięć nie może być read - co oznacza pamięć jest nie czytelna. Pobierz najnowsze aktualizacje być może problem ustąpi :slight_smile:

Najgłupsze pytanie świata! Pamięć wirtualna nie może być wyłączona tylko może jej brakować komputerowi.

Jaki masz system operacyjny, Adrianie?

Ja pomogę ci zwiększyć wartość, bo u mnie też czasem brakuje, a taki błąd teź mam.

Wchodzisz w (Mój) komputer, potem we Właściwości. Potem szukasz zakładki z Wydajność, a następnie szukasz o pamięci wirtualnej. Zmieniasz ustawienia i restartujesz kompa.

Dokładnie ci nie powiem, bo masz chyba Win7, a ja mam XP.

Pytanie nie do mnie, ale ja odpowiem. Sądząc po ikonie tego czerwonego “x”, i poświacie nad górną krawędzią okna, wnioskuję, że to jest W7. _ :stuck_out_tongue: _

Ale mniej więcej będzie wiedział o co chodzi :slight_smile:

 

A zakład, że da się ją wyłączyć, tylko spowoduje to błędy w niektórych grach !

ZMNIEJSZYĆ do minimalnej wartości wymaganej przez system operacyjny, to da się, bo jakoś nie widzę u siebie przycisku “Wyłącz pamięć wirtualną”.

Teraz jeśli chodzi o problem.

Pamięć nie może być do odczytu, czyli możliwe , że ten sektor pamięci jest zapisywalny, ale w czasie otwierania gry przez iexplore.exe - pusty.

Podstawowy błąd programistów tej przeglądarki - najpierw czytaj pamięć, później zapisuj. Nie polecam używać tej przeglądarki, bo muli się i pełno błędów, a szczególnie w XP.

Inne przeglądarki są szybsze i nie widać błędów. Poza tym Internet Explorer nie zaaktualizujesz tak szybko jak inne.

 

Otóż jest. Wyglądem się nie łudź bo to przerobiony XP. Trzecie okno “Bez pliku stronicowania” :stuck_out_tongue: Ale to tak na marginesie. eddc650ceb62686egen.jpg

Wróćmy do problemu. Sugerowałbym zaktualizowanie explorera lub testowania innych przeglądarek. :stuck_out_tongue: