III Liga

Zdroj Ciechocinek w III lidze!! Drużyna z mojego miasta wreszcie w III lidze. Co sadziscie o rozgrywkach w tej grupie. Moze druzyny z waszych miast rowniez graja w tej lidze… Kurde no… ciesze sie jak cholera… i ciekawy jestem jak wy postrzegacie III lige… jak podobaja wam sie rozgrywki w tej grupie…

bardzo,bardzo sie podoba

fajnie grają stylowo i III liga to juz jest cos

i wogole wszystko jest bardzo,bardzo…

Powiem krótko, ale dosadnie… I liga jest nudna jak flaki z olejem, a co dopiero III :wink:

Avia Świdnik w nastepnym sezonie tez wystapi w III lidze :D:D:D

J a oglądam rozgrywki IV Ligi i wcale nie jest nudno :smiley:

N ajczęsciej jest tak, że z trybun lecą niecenzuralne epitety pod adresem sądzego :lol: Uśmiać się można po pachy. A co do samych rozgrywek, to moze nie jest to Liga Mistrzów, ale fajnie ogląda się mecze na “żywo”

:!: POLONIA NYSA :!:

moim zdaniem 2 liga jest duzo lepsza niz 1, i mysle ze kolporter korona kielce jest najlepsza w tej lidze ale juz w nastepnym seoznie beda grac w 1 lidze

zostali zdegradowani.Szkoda ich troszke.Ale moze w nastepnym sezonie awansują do II ligi :slight_smile:

A mojego brata kolega gra w Zagłebiu Lubin :slight_smile: Ja go tez bardzo dobrze znam. Mieszkał kiedys u mnie na ulicy

Widzisz jak mozna zarobic dzieki pilce i kupic sobie mieszkanie.Sport to zdrowie.Dzieki swojemu talentowi juz nie mieszka na ulicy.Warto trenowac nawet w I lidze :slight_smile:

Czyli derby Lubelszczyzna na które serdecznie zapraszamy do Zamościa.

A tak pozatym to trzecia liga nie jest taka słaba i pod względem piłkarskim i pod względem kibicowskim.

Dwa tygodnie temu odbyły się derby Hetman-Motor Lublin.Popatrzcie na foty http://www.zamosc.mm.pl/~milicja/Derby/ .

no i dobrze przynajmniej nasze rezerwy, nie będą musiały do was jeździć na mecze :stuck_out_tongue: i wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa w IV lidze :smiley:

przeciez swidnik jest bardzo przyjemnym miastem, i kibice mieszkajacy w swidniku tez :D:D:D

ale za kibicami Górnika to nie przepadają, my za wami zresztą też

Stal Rzeszów (drużyna, której kibicuję) również aktualnie występuje w trzeciej lidze, ale jest w czołówce (czwarte miejsce).

Pozdro dla Ciebie :smiley:

Byłeś na meczu Stal-Hetman.w końcu mamy układ ze sobą. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No pewnie, że byłem :). Pozdrawiam kibica z Zamościa :-D.

Wystarczy zrobic porownanie - Ekstraklasa vs. Bundesliga. Wiec z tym porownaniem to byl zart, po co robic takie głupie rownanie ? Wczoraj widzialem mecz Groclinu i Legii - matko - to bylo tak nudne i tak sie pottykali na pilce ze nie za bardzo ozumiem jak tu kibicowac jezeli jest sie postronnym!

A mój Promień Mońki też będzie niedługo grał w III lidze :wink:

Hetman Zamość w trzeciej, a był kiedyś w drugiej! Odwróć tabelę - Hetman na czele :stuck_out_tongue:

Rafi , widzę, że też z Zamościa, widziałeś napis “Miasto pełne wiary - Hetman pany?” :stuck_out_tongue: