IIS w Windows 10 i prosty serwer FTP do użytku na terenie domu

Witam,
Chcę założyć prosty serwer FTP dostępny z poziomu przeglądarki i takowy już posiadam założony w systemowym narzędziu IIS, który działał po lekkiej konfiguracji w ustawieniach folderu FTP, jednak chcę teraz założyć nowy, taki żeby nie trzeba było do niego hasła (bez autoryzacji, ogólnodostępny), czyli anonimowy. Wszystko jest ustawione na Uwierzytelnianie - anonimowe, Autoryzacja - użytkownicy anonimowy i jest udzielona zgoda na odczyt i zapis. Po próbie wejścia na serwer mam okienko służące do logowania, potwierdzenie Enter z pustymi polami nie działa, jak i też wprowadzenie w nazwie użytkownika anonymous lub ftp.
Nie wiem jak to zrobić, aby działało tak jak chcę.

Pozdrawiam

Dodam jeszcze że jak teraz próbuję udzielić dostępu zwykłemu użytkowników klikając w zakładce “Zabezpieczenia” tego folderu, to nie mogę się zalogować na to konto. Ustawione jest obecnie na “określeni użytkownicy”.

Przy testowanie mam żółty trójkącik i taki opis:

Serwer jest skonfigurowany do uzyskiwania dostępu do określonej ścieżki fizycznej przy użyciu uwierzytelniania przekazywanego i konta wbudowanego. Jednak Menedżer usług IIS nie może sprawdzić, czy konto wbudowane ma dostęp. Upewnij się, że tożsamość puli aplikacji ma dostęp do odczytu do ścieżki fizycznej. Jeśli ten serwer jest przyłączony do domeny, a tożsamość puli aplikacji to NetworkService lub LocalSystem, sprawdź, czy obiekt <nazwa_komputera>$ ma dostęp do odczytu do ścieżki fizycznej. Następnie ponownie przetestuj te ustawienia.

Wiem, że lepiej pobawić się z Filezillą, ale skoro już tu zacząłem to chcę skończyć zabawę z IIS.