Iiyama Red Eagle G-Master GB3461WQSU - IPS glow, backlight bleeding problem

Cześć. Jako że zakupiłem właśnie monitor iiyama Red Eagle G-Master GB3461WQSU, mam pytanie do kogoś kto ma doświadczenie z tego typu matrycami. Ogólnie monitor podoba mi się bardzo ale w lewym dolnym rogu dość znacznie przebija podświetlenie. Wiem że to normalne dla matryc IPS ale czy na tym poziomie jest akceptowalne? Czy może to defekt z którego powodu lepiej zwrócić ten produkt?!
W załączeniu zdjecie wykonane w ciemności.
IMG_20210430_205846|666x500

Reklamuj, za bardzo przebija. Ten monitor powinien mieć mniej więcej tak jak w trzech pozostałych rogach. Za te pieniądze nie należy spodziewać się cudów, ale ten egzemplarz ma nieco zbyt przepalony lewy róg. Myślę, że nie powinno być problemu z wymianą.

1 polubienie

Takie też są moje odczucia ale wiadomo że człowiek będąc sędzią we własne sprawie jest mało obiektywny, dlatego wolę zasięgnąć niezależnej opinii. Monitor kupiony przez Internet wiec nie będzie problemu ze zwrotem.

Wiesz nawet jeśli oni to dopuszczają, to trzeba pamiętać, że z czasem takie przebicia robią się coraz większe i bardziej widoczne. Jak masz możliwość reklamuj. Zwłaszcza jeśli nie wymieniasz co pół roku.

1 polubienie

U mnie w lapku też siedzi IPS (zwykły nie żaden IPS+) i mam lekkie przebicie światła na dole ekranu ale u ciebie to jest jakiś dramat, ja bym nawet się nie zastanawiał…

Jeśli przez internet z dostawą kurierem to w 14 dni oddawaj. Jeśli z odbiorem w punkcie np punk w sklepie, salonie to nie wiem czy ci przyjmą taki zwrot. Przez internet nie musisz podawać powodu.

1 polubienie