IKARIAM - przekazanie konta innemu graczowi i wątpliwości

Witam,

chcę przekazać konto na Ikariamie komuś innemu z powodu braku czasu, jednak mam wątpliwości z tym związane.

Jeden GO twierdzi, że kont przekazywać nie można drugi GO twierdzi, że przekazać można ale trzeba to zgłosić.

W google znalazłem tylko wzmiankę o zasiadaniu kont ale nie o zmianie właściciela.

Czy ktoś się spotkał już z taką sytuacją i wie jak ma to wyglądać ?

Jeśli to ma znaczenie to mój świat to Alpha.

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

sprzedałem konto na allegro i nie zgłaszał mi kupujący jakiś problem,chyba dalej spokojnie sobie gra

A zgłaszałeś to gdzieś ? np do GO ?

Po 1 Konta nie możesz sprzedać sprzedaje sie czas poświecony na gre nie ważne czy rok czy tydzień.

po 2 Jeżeli podasz komuś Login i hasło to sie nikt nie przyczepi chyba że ten komu to przekażesz sie wysypie>

Po 3 Zgłaszając do GO Zmieniają email i dane konta Żeby nabywca miał pełną władze nad kontem głownie chodzi o odzyskiwanie hasła jakby co. email z kontem nie sprzedaż.

Po 4 Zajrzyj do regu jakie tam są warunki w razie przekazania konta Ikarium w fazie beta bo wtedy grałem miało coś takiego ale jak jest teraz nie wiem.

Po 5 Handel kontami jest niby zabroniony przez wszystkich ale wejdź sobie na allegro wpisz nazwe dowolnej gry internetowej a na 90% znajdziesz jakieś konta

Raz sprzedałem “czas” na wolnych farmerach to wiem.

Jednak nie wiedziałem jak jest na Ikariamie z tym przekazywaniem kont, a trochę szkoda kasować a jeszcze większa szkoda gdyby ktoś je zablokował bo jest ładnie zbudowane :slight_smile:

Wielkie dzięki za pomoc.