Ikona sieci w tray'u - przywrócenie

witam, zawiesił mi się dziś komputer więc go zresetowałem i po restarcie nie mam w tray’u ikony sieci . Jak tę ikone przywrócić?

szukałem w ustawieniach ale nie znalazłem…

panel sterowania>połączenia sieciowe>ppm na połączenie lokalne i tam masz pokaz ikonę w obszarze powiadomień

PS sorry, nie zauważyłem że to dział windows vista ;] oczywiście to co napisałem tyczy sie XP

Kliknij PPM na pasek zadań —> właściwości —> zakładka obszar powiadomień —> zaznacz haczykiem sieć.

dzięki Maciek_27 pomogło…

ja też mam ten problem (windows vista), tyle tylko, że nie mogę w ogóle zaznaczyć pól głośność i sieć…

co robić?

naforumaf5.th.jpg

Stery do obu kart (dźwiękowej i sieciowej) zainstalowane? Chyba nie… :slight_smile:

Sprawdź… :slight_smile:

Też tak miałem, nie bawiłeś się czasami EnhanceMyVista bo u mnie to on powodował ten problem.

też mam problem z ikonką sieci , jak ją przywrócic?

Jeżeli to nie jest przywołana kwestia pełnego ukrywania ikonki lub jej zwijania w obszarze powiadomień, to odpal regedit, przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer oraz HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer i usuń jeśli znajdziesz HideSCANetwork