Ikonamy plików muzycznych

Witam,mam taki problem że zainstalowałem AllPlayera3.0 i teraz wszystkie pliki muzyczne mają ikonkę od allpalyera,ale dodam że jak je chce odtwarzać nie nie odtwarzają się w nim tylko w JetAudio tak jak powinno być.Jak zrobić żeby pliki mp3 miały ikonki od JetAudio a nie od AllPlayera albo od innego programu??

jak masz jakąś piosenkę to klikasz ją prawym klawiszem i w zakładce ogólne masz napisane jakim programem ma ci to odtwarzać klikasz na “zmień” wybierasz JetAudio i powinno grać 8)

kliknij prawym myszy na plik muzyczny i daj “otwórz za pomocą” i wybierz JetAudio z listy i zaznacz “zawsze używaj tego programu” u mnie działa :wink:

a u mnie odtwarza za pomocą JetAudio jest ustawiony na niego ale ikony są inne w tym jest problem

Wchodzisz do Opcje folderów, tam idziesz do Typy plików, zaznaczasz wybrane rozszerzenie, klikasz Zaawansowane i Zmień ikonę. Tam zaznacz plik wykonywalny JetAudio i wybierz ikonkę :smiley: .

Aha, i jeżeli nie będzie przycisku Zaawansowane, to klikasz Przywróć, ale wtedy będziesz musiał jeszcze raz ustawić program do odtwarzania wybranego typu plików.

i jest taki problem że przy plikach mp3 jest już JetAudio ale są inne ikony i jest opcja Przywróć zamiast Zaawansowane tak jak pisałeś robię ale jak zrobię przywróć idę znowu ustawić na Jet Audio bo się przestawia w tym czasie na winampa i jak wracam by zmienić ikony tam dalej nie ma opcji Zaawasowane tylko dalej jest przywróć :-o

Złączono Posta : 06.07.2007 (Pią) 17:16

i dalej odtwarza się w JetAudio ale ikony teraz są od winampa :mrgreen: :mrgreen:

Jak klikasz Przywróć to potem klikasz Zaawansowane :!: Tam jest opcja i zmiany programu i zmiany ikony :smiley:

to ja wiem ale jak wchodze na samym początku w to je jest tylko opcja przywróć nie ma zawansowane i robie tak jak napisałeś:

ale jak przestawię z powrotem na jetAudio to jak wchodzę tam to dalej nie ma zaawansowanych tylko jest przywróć i tak można do ciągle robić

A może odinstaluj oba programy i najpierw zainstaluj AllPlayera a potem JetAudio.

ale już z all palayerem jest dobrze teraz są ikony winampa,odinstalowałem winampa a ikony pozostały :shock:

Ile masz tych odtwarzaczy? AllPlayer, JetAudio, Winamp i jeszcze może WMP? Odinstaluj wszystkie i zainstaluj jeden :!: A ostatniego zainstaluj JetAudio.

Popraw tytuł na konkretny - inaczej temat wyleci.

do filmów

do muzyki

pisałem że jego już nie mam

musi być by odtwarzać niektóre pliki w internecie

Odinstaluj wszystko i spróbuj po kolei.