Ikonka - Nie da się ukryć

Mam problemik z ikonką widoczną niżej na screenie, poniewarz gdy ją chowam w sposub taki jak na screnie to ona po restarcie komputera powraca. Jak schować tą ikonę aby znikła bezpowrotnie :?:

5b68fbc04708e88b.png

Aby znikłą bezpowrotnie? No to masz ;]

START -> Uruchom -> services.msc

Znajdz pozycję Centrum Zabezpieczeń kliknij na nią PPM i wybierz pozycje Właściwości. W sekcji Typ uruchomienia kliknij w Wyłączony i w sekcji Stan usługi daj Zatrzymaj.

I po tym zabiegu gdy ukryję tą ikonkę ona juz zostanie ukryta na stałę ?? Bo zrobilem tak jak mówisz ale wylonczylo mi to centrum zabespieczen a mi chodzilo o ikonke sieci O.o

:lol: Sory xle spojrzałęm, myslałem ze to do centrum zabezpieczeń…

A do tego do chyba hmmm…

Nie mam możlwiości teraz tego sprawdzenia ale chyba to było tak:

Kilkasz na ikonkę tego połączenia PPM->Otwórz połączenia sieciowe -> PPM na tym połączeniu i klikasz na wyłącz :stuck_out_tongue: chyba to tak leciało…;]

Hehe, by było jakbys na antywira zerkną :stuck_out_tongue:

A przy tym wyłączeniu to tak:

356f6d9a460a82e2.gif

:x

kosior6 Prawie dobrze ale nie wyłącz a właściwości i odhacz “pokaz ikonę w obszarze powiadomień…”

Mam to odznaczone ale niestety… :confused:

A sprawdź inne urządzenia

mam 2 polączenia, neostrade i karte sieciową, a gdy najade na tą ikonkę pisze:

Połączenia lokalne 2

Kabel sieciowy jest odłączony

na pewno da się zrobić to w rejestrze, tylko gdzie…

Może zrób tak. Przez menadżera sprzętu wyłącz kartę sieciową , a następnie start/ustawienia/ połączenia sieciowe i WYŁĄCZ połaczenie lokalne.

Trzeba wyłanczac, bo poprostu chcialem ja schować zeby mi nie wyłaziła :slight_smile:

w menadzer urzadzen wylacz ta karte ikonka odrazu zniknie, itak nie uzywasz tej karty to moze byc wylaczona :slight_smile:

ustawienia-połączenia sieciowe-…nazwa połączenia…-pm właściwości- pokaż ikonkę powiadomeń podczas połączenia - odznaczyć offcurse

u mnie tak jest

ta ikonka jest pokazywana, a to dlatego że masz podłączone inne urządzenie typu karta sieciowa (np. zintegrowana) która tworzy dobrowolnie połączenie lokalne.

Aby to wyłączyć, należy wyłączyć urządzenie z menadżera urządzeń lub jak jest zintegrowane to wyłączyć w BIOS’ie.

Oki, żeczywiscie nieurzywam ;] wiec wyłączyłem i jest ok :slight_smile: dzięki za pomoc :smiley: