Ikonka powiadomień o nowej poczcie, jaki program?

Witam,

W zwiazku z faktem ze ostatnio przebywam częściej na ubu niż na Viscie także mam zapytanie związane z pocztą. Na Viscie używam Tlen.pl i problem poczty mam rozwiązany bo gdy przychodzi nowa wiadomość program wyskakuje z taka informacją. Na linuxie testowałem tylko evolution ale albo nie umiałem ustawić aby było takie wyskakiwanie i powiadamianie albo poprostu takiego czegoś nie ma. Dokładnie to chodzi mi o to aby program pocztowy głowny był ZAMKNIĘTY a tylko w tle sprawdzał mi pocztę i w razie czego wyskakiwał z komunikatem a potem ja klikając na ten komunikat wchodze w program właściwy i czytam sobie wiadomość…

Ewentualnie czy jest moze taki gdesklet ktory spełnia moją prośbę.

dzięki…

Ja mam gmail-notifier, ale do gmaila… Spróbuj może Mozilla Thunderbird albo kmail. Do thunderbirda jest wtyczka aby działał w tle.

W dniu 31.05.2008 , o godzinie 11:17 został dopisany post przez matiit

Ja mam gmail-notifier, ale do gmaila… Spróbuj może Mozilla Thunderbird albo kmail. Do thunderbirda jest wtyczka aby działał w tle.

Wypróbuj Mail Notification , obsługuje prawie wszystkie protokoły mailowe.

1_error , Evolution. Możesz go sobie do paska powiadomień wrzucić przy pomocy: Alltray lub Trayer z zaznaczeniem na to pierwsze.

Jeśli używasz Kadu, możesz użyć wtyczki kadu-mail. Osobiście używam Alltraya. W Evolution przydałaby się opcja - powiadomienia w trayu, jak to ma miejsce, np. w Kmail.

Pozdrawiam!

zainstaluj sobie tlen ???

viewtopic.php?f=14&t=229335

u mnie działa idealnie

no to po malutku:

wtyka do thunderbirda nie działa bo o dziwo obsługuje wersje do 1,5… także to odpada.

zainstalowałem mail noti… i skonfigurowałem go i w zasadzie działa dobrze (w połączeniu z thunderbirdem)

Alltray, to nie moja wizja także odpadał chwile po instalacji… a drugiego nawet nie próbowałem…

Kadu nie używam normalnie a jedynie w warunkach wyższej konieczności…

Tlen (niby) działa… Nie otwierają się maile w zakladce pocztowej… oraz co jest juz zupełnie męczące… jak gadasz np to rozmowa nie przesuwa sie automatycznie w dół tylko trzeba suwakiem jeździc… bardzo ewentualnie bym prosił o jakieś wskazówki na tego problemu rozwiązanie…

Natomiast tak jak mówie ustawiłem Mail noti… + thunderbirda i działa to w miarę dobrze