Ikonki zamiast pasków na Pasku Zadań

Witam w Win7 jest funkcja że zamiast całej nazwy zadania np.: Opera 11 - beta jest sam znaczek istnieje takie coś do WinXP? W modyfikacji SevenMize jest to ale nie chce mi się tego instalować bo spowalnia b. mocno system.

Nie i nie próbuj modyfikować aż tak XPka bo to tylko zarzynanie systemu

Ale mam mały monitor i ja tego potrzebuje… i wiem że takie coś jest tylko nie znam nazwy.

http://technomat.pl/index.php/pasek-zad … windows-7/ o to chodzi ??

nnick - nie pisz bzdur, że nie istnieje, bo nawet nie szukałeś. Z tym zamulaniem czy zarzynaniem to też kwestia tego, jaki kto ma komputer. Ale nie o tym mowa.

Tego spróbuj, ewentualnie tego.

Dodam tylko, że druga forma jest mniejszym obciążeniem dla systemu, bo nie musisz odpalać dodatkowych programów, tylko zmieniasz wartości w rejestrze. Pamiętaj, żeby utworzyć kopię zapasową rejestru w razie, gdyby coś się posypało, albo nie wyglądało tak, jak chcesz (albo zapisz zmienne wartości gdzieś).

To jest bardzo proste i nie trzeba żadnej modyfikacji rejestru , Pobierz sobie ten mały program ZmianPaskaZadan stąd http://emmers.cba.pl/prog/ZmianPaskaZadan.exe

, program wrzuć do jakiegokolwiek folderu (nie wymaga instalacji , nie zawiera wirusów , nie obciąża systemu) np Moje Dokumenty , uruchom i kliknij na rys paska zadań po prawej stronie wciśnij OK , wyloguj się i zaloguj ponownie do systemu. Na pasku będą już same ikonki. Uruchamia się tylko raz i działa aż do odwołania. W każdej chwili możesz wrócić do domyślnych ustawień klikając rys. paska po lewej stronie i ponownie logując się do systemu

Przechwytywanie6.JPG

Pozwolę sobie podać tylko link do instrukcji:

kopia-bezpieczenstwa-rejestru-systemowego-t74592.html

Dziękuje o to mi chodziło.