Ikonki

poszukuje ikonek z longhorna lub jakis ładnych ikonek które podmienię programem style xp, z góry dzięki

Tutaj masz paczkę:

http://www.zoom.idg.pl/ftp/5307/Longhor … 201.1.html

tylko że takiego rozszerzenia nie widzi program style xp, może masz jakies inne propozycje?

Poszukaj na stronie StyleXP (stosowne linki masz w programie - nazywają się Download Icon Set). Te będą na pewno wykrywane.

czemu na stronce themeorg.com nie ma juz szukajki??

czyli musze przegladnąć każda stronke a jest ich w poszukiwaniu pliku z ikonkami longhorna?

nie ma innego sposobu?

Jest szukajka… W prawym górnym rogu.

no i jak tam wpisze , to zamiast wyników ikonek longhorna pokazują mi sie jakies linki do różnych stron internetowych :frowning:

Zmień tryb wyszukiwania. Przełącznik obok linijki, gdzie wpisujesz co chcesz szukać.

tam moge tylko zmienic na by the web, authir itp, nie da sie zmienić z theme na np. icons :frowning:

Musisz kliknac myszka w napis Search.

Nie potwierdzaj za pomoca Enter. :wink:

I ustaw By Title

no dobra sciagnąłem już zestaw ikonek, ale jak na to klikam to włącza mi się instalka nawet nie wiem czego, czy musze to instalować ?

Tak, muszisz - skoro chcesz ten zestaw ikonek.

Wlasnie ta instalka ktora sie sciaga na poczatku nie musi byc instalowana.

Zerknij ze po paru razach kliknieciac w download ( na dowolnym ) stylu,ikonkach itp. wkoncu sciagnie sie plik w formacie *.zip.

Czyli takim jaki ma byc.

Potem tylko w Style XP zaznaczasz ten zip i wszystko bedzie ok.

Powodzenia.

Sugerujesz, że te linki są inteligentne i po paru kliknięciach zmienia się plik docelowy z instalki na sam zip :?: Instalka i tak to zwykły plik zip ikonek, stylu itp. + jakieś dodatki, których nie trzeba instalować, więc w konsekwencji wychodzi na to samo. Tyle tylko, że trzeba o te kilkadziesiąt kilobajtów więcej ściągnąć.

Instalka jest dla tych co nie posiadaja StyleXP.

Jednak po paru klilknieciach mozliwosc sciagniecia pliku exe zmienia sie na sciaganie pliku z formacie zip ktory to wlasnie jest wykorzystywany glownie przez StyleXP.

Faktycznie, masz rację. U mnie dzieje się to już za drugim razem. Sprytne to :slight_smile:

a ta instalka jest jakaś niebezpieczna, ona wcale nie zainstaluje mi ikonek :!:

zmieniła mi sie tylko stronka startowa i nic wiecej :twisted:

teraz ściągam do oporu aż ściągną mi się ikonki