Ikony - jeden użytkownik ma, a inny nieprawidłowe

Witam. Mam następujący problem (nie dotyczy mojego kompa) - dwóch użytkowników, każdy ma prawa administratora. U jednego pojawiają się prawidłowo ikony, u innego pojawiły się całkiem inne niż są w katalogu Pulpit dla tego użytkownika. Jaka może być przyczyna ? Dziwne jest równiez, że np. nie można przeprowadzić przywracania systemu, ani skanowania on-line (informacja, że nie masz uprawnień administratora) - mimo, ze obydwaj uzytkownicy mają takie uprawnienia?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. :smiley:

Sprawdź

Start > Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Zarządzanie komputerem > Użytkownicy i grupy > grupy > Administratorzy > ppm własciwości > zobacz czy są tam oba konta / jużeli nie ma

urzytkownicy > nazwa konta > ppm na urzytkownika i zmień uprawnienia (musisz byc zalogowany jako admin)

Witam. Bardzo dziękuję za pomoc. Obydwaj użytkownicy są w grupie administratorów. Natomiast - na pulpicie są ikony z katalogu All users zamiast konkretnego uzytkownika - mimo, że zalogowany jest np. Barum, to ikony na pulpicie ma z katalogu All users zamiast z katalogu Barum. Dlaczego? Co się stało ?

Pozdrawiam. :frowning: :o

Pomogło tylko przywracanie systemu, gdyż różne dziwne rzeczy zaczęły się dziać. Kaspersky wykrył Trojana :frowning: . Teraz już wszystko “chyba” w porządku.