Ikony na pasku szybkiego uruchamiania; 1 okno na pulpicie

Witam.

  1. Jeśli mam otwarte kilka okien, najeżdżam na inne, wszystko się chowa zostaje tylko to co mam zaznaczone, czy da radę tak zrobić żeby po naciśnięciu zostało tylko to ?? Bo tak to jak nacisnę to te okno jest na wierzchu ale wraca wszystko co miałem otwarte.

  2. Czy można pasek narzędzi zrobić tak jak np. w Viscie ?? Że osobno ikony są na pasku szybkiego uruchamiania i osobno otwiera się obok ?? Bo dzisiaj miałem otwartą stronę i pobieranie. Stronę zamknąłem i chciałem jeszcze raz otworzyć, ale nie mogłem już z paska szybkiego uruchamiania, bo było tam okienko pobierania, i dopiero jak zamknąłem to zrobiła się ikona żeby uruchomić przeglądarkę.

Pomóżcie.

radek8 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ad 2

Czy chodzi ci o domyślny pasek start z wcześniejszych wersji Windows? Jeśli tak to da się to zmienić we Właściwościach paska zadań.

tzn. w tym 2 pytaniu chodzi mi o to, żeby było tak jak we wcześniejszych wersjach czyli obok przycisku start ikony do szybkiego uruchamiania i obok nich dopiero te programy co są włączone

p.s. jeśli chodzi o te menu start, to wszedłem we właściwości paska ale nie widzę tam żadnej opcji zmiany

Windows 7 - przywrócenie Quick Launch’a

Ad. 2

Wystarczy kliknąć prawym na daną ikonę programu (np. przeglądarka) i kliknąć nazwę programu - wtedy otworzy Ci się okno przeglądarki.

Wystarczy, że dowolny program klikniesz prawym guzikiem myszy i wybierzesz opcję “Przypnij ten program do paska zadań”/“Pin this program to taskbar”.

Dzięki temu program zawsze będzie wyświetlany na pasku zadań, nawet jak nie jest uruchomiony, a jeżeli będziesz chciał uruchomić kolejną instancję tego samego programu, klikniesz go prawym guzikiem i wybierzesz z jego menu nazwę tego programu.