Ikony nieaktywne w pasku zadań

tak jak w temacie.po ilu dniach,minutach lub godzinach aktywują sie ikonki te ;34d2f5cb321c9553.jpg ponieważ zastosowałem i klikłem ok,i czekam i czekam i nic :cry:

Złączono Posta : 11.12.2006 (Pon) 18:37

czy da się to inaczej przyśpieszyć???

PPM na pasku zadań :arrow: Właściwości :arrow: Zakładka Pasek zadań :arrow: W polu Obszar powiadomień zaznacz Ukryj ikony nieaktywne :arrow: OK

Jeśli jest zaznaczone, to kliknij w Dostosuj i zaznacz te ikony, które mają być ukryte.

napisz dokładniej o co Ci chodzi. jeśli post Rafik1993 pomógł to masz już rozwiązany problem.

chodzi mi o to; 75127fa978d9d29a.jpg

Złączono Posta : 11.12.2006 (Pon) 18:49

zrobiłem tak i nic się jak na razie nie zmieniło :evil:

to weś kliknij na dostosuj i tam wybierasz sobie dokładnie które mają być nie widoczne. najwyraźniej masz wszystkie aktywne że pokazywane sa cały czas

OK zgadza się , dobra rada :wink: dzięki jaconon

możesz jeszcze wyłączyć sobie program które uruchamiają się podczas startu systemu. w uruchom wpisujesz (xp)

i przechodzisz do zakładki uruchamianie, następnie odznaczasz program które maja nie właczać się podczas startu systemu.

a wiec tylko to mi się uruchamia :kalendarz chcę zostawić bo radio, poczta automatycznie się z systemem uruchamia bajer natomiast AQQ,GG,SKYPE oczywiście też,a reszta jak myślisz??? Mogę odznaczyc??? :frowning: :wink: oto screen; 7ce78eeb8924d4da.jpg

To cuś od kamerki (vsnpstd) możesz odhaczyć, ctfmona też, nvmctray - też. Generalna zasada jest taka: zostaje antywirus, reszta wedle Twej woli :wink:

  • firewall i inne programy zabezpieczające ;] oraz sterowniki

nom odchaczyłem to

i po resetacji systemu wyskakuje coś takiego; 13ff198137c9ff15m.jpg i co teraz???

Złączono Posta : 12.12.2006 (Wto) 17:43

a to gdzie mam odchaczyć :wink:

Zaznacz:

e041ca9f056c9f15.png

Złączono Posta : 12.12.2006 (Wto) 20:57

To właśnie masz zostawić :wink: