Ikony paska zadań bez napisów

Ikony mojego paska zadań w Windows Vista są bez napisów - te , które minimalizuję.

Jak zrobić by mieć normalnie napisane jaki program mam otwarty przy ikonie?

witam :smiley:

ppm na pasku zadań - właściwości - przyciski paska zadań -

  • otwórz okienko i zaznacz : nigdy nie scalaj - ok

pozdro

Prawdopodobnie używałeś jakiegoś programu do zmiany wyświetlania elementów na pasku zadań, pobierz ten plik (to jest gotowy wpis do rejestru, który powinien naprawić problem), gdy klikniesz link który podam od razu zacznie się pobieranie, zapisz go sobie gdzieś, następnie udaj się do miejsca gdzie został zapisany i kliknij go dwa razy lewym myszy, potwierdź komunikaty UAC i informację o dodaniu wpisu do rejestru. Możliwe że będzie potrzebny restart, zanim wykonasz moje polecenia zrób punkt przywracania systemu!!

Kliknij tutaj

Nic to nie dało. Pliku nie da się otworzyć, nie ma komunikatów UAC.

Ty go nie masz otwierać, kliknij plik prawym myszy i wybierz opcję “scal”, powinno ruszyć.

Nie mam opcji “scal”

Dobra, wracamy do początku, napisz co zrobiłeś żeby mieć same ikony, instalowałeś coś, edytowałeś rejestr żeby osiągnąć ten efekt, powinniśmy to ustalić na samym początku, Ja tylko mogę strzelać, z własnych doświadczeń wiem że są programy, dające taki efekt, wiem że są modyfikacje rejestru bo sam je robiłem, opisz krok po kroku co zrobiłeś i może dojdziemy do sedna sprawy. Jeżeli używałeś jakiegoś programu to napisz jakiego i jak go odinstalowałeś, jeżeli go odinstalowywałeś to czy zrobiłeś to gdy program jeszcze działał ?? Jeżeli edytowałeś rejestr to napisz jak to zrobiłeś, jeżeli używałeś jakiegoś poradnika to daj link do niego. Jeżeli stało się to samo z siebie (co jest prawie nie możliwe) to opisz jak według Ciebie do tego doszło, musimy ustalić te fakty, inaczej będziemy długo wróżyć i pewnie nic nie wywróżymy :expressionless: .

Sprawdź, czy w rejestrze w kluczu “HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop\WindowMetrics” masz wartość ciągu o nazwie “MinWidth”. Jeśli tak to skasuj ją i uruchom ponownie komputer.

Pablo55 - Twoja odpowiedź dała rozwiązanie. Dzięki!