Ikony w zasobniku systemowym- jak zablokować ich ustawienie?

Mam trochę programów, które wrzucają ikonę do Tray’a, a chcę mieć porządek i ustawiam wyświetlanie tylko trzech ikon (zawsze widoczny)- połączenie sieciowe, głośność i zarządzanie energią. Wszystko jest dobrze do restartu- po nim ikonki, które wcześniej schowałem same ustawiają sobie uprawnienie na “Ukryty gdy nieaktywny”, a jedna nawet ustawia sobie na “Zawsze widoczny” :o . Jak zablokować moje ustawienie (czyli 3 ikonki i reszta pochowana) i żeby pozostałe nie mogły się same ustawiać (najlepiej gdyby dało się tak ustawić, by ikonki nowo zainstalowanych programów też były automatycznie ukrywane). Czy da się tak zrobić? System to Windows XP Home Edition SP3

Zobacz programik TrayIt! , nie jest to może szczyt techniki i funkcjonalności, lecz posiada podstawowe opcje przydatne podczas, gdy chcemy ukryć ikonkę danej aplikacji.

No ale jedyne co w tym znalazłem to opcja zminimalizowania okienka zwykłego do Traya a ja chcę zablokować ustawienia ikon w nim, żeby się nie zmieniały i stale widoczne były tylko 3