IKONY ZNIKAJA podczas klikania na wybrane aplikacje

WITAM wszystkich…mam problem i nie moge go rozwiązać Smuteczek

Mianowicie klikajżc dwukrotnie w Mój Komputer po pewnym czasie znikają mi ikony z pulpitu a po chwili pojawiaję się z powrotem, oczywiscie Mój komputer nie zostaje uruchomiony… tak samo jest gdy klikam na moje dokumenty czy także panel sterowania… nie wiem co mam zrobić…Uśmiech kwaśny proszę o szybką odpowiedź i dziekuję serdecznie Evil or Very Mad

prawdopodobnie masz jakiegoś syfa… przeskanuj kompa na obecność wirusów i spyware. ;]

juz to zrobilem… skan za pomoca Pandy…potem spybotem…adaware… i nic nie wykryl…

Najprawdopodobniej musisz zrobić format dysku c:

czy to jest konieczne nie ma innego wyjscia??

Może masz włączone Active desktop sprawdź sobie we właściwościach ekranu… Sieć Web

asssssom1.jpg

a jak nie to nie wiem:)

Active Dosktop jest wyłączony… Klikam w Mój Komputer i dalej to samo…

A jaki system masz XP czy 98SE?

Złączono Posta : 28.06.2007 (Czw) 15:39

Przejdź do ukrytego folderu: Documents and Settings\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji, znajdującego się na partycji, na której zainstalowałeś system Windows i usuń z niego plik o nazwie IconCache.db.

jest to XP

Złączono Posta : 28.06.2007 (Czw) 16:00

niestety nie mam jak przejść do tego ukrytego folderu… klikając nawet w Moje dokumenty pojawia mi się sam pulpit…tak samo jest z innymi folderami np. nie moge wejść w moje miejsca sieciowe czy panel sterowania… rownież wybieram start\wyszukaj\pliki foldery… i nic historia sie powtarza = ikony znikają na chwile i zaraz sie pojawiają

Proponuję zainstalować X-Setup i przy uzyciu tego tweakera:

[1] wyczyścić cache ikon

[2] ustawić większy rozmiar tegoż.

źrudło

acha… a czy mozesz mi podopiwedzieć jak mam to wykonac z użyciem tego programu?? baaardzo prosze… szukalem poradników do tego programu lecz nic nie znalazłem…

Złączono Posta : 28.06.2007 (Czw) 18:44

nie umiem korzystać z tego x - setup… moze ktoś pomoże mi w konfiguracji tego programiku… byłbym wielce zadowolony z jakiej kolwiek innej propozycji naprawienie mojej usterki…