Ile adresów e-mail mogę jednocześnie posiadać?

Witajcie.

Ja mam takie pytanie do was bo nie mam tutaj całkowitej pewności.

Czy zamiast np. zmiany swojego adresu e-mail mogę utworzyć drugi lub więcej jeszcze w jednym tylko portalu pocztowym ?

Pomijam tzw. alias, który jest alternatywny dla głównego adresu.

Czy jeśli nie to czy mogę mieć więcej adresów e-mail i kont jednocześnie również w innych portalach, lecz w każdym tylko po jednym ? Tak żeby jednocześnie mieć kilka kont w różnych serwisach.

Podajcie przykłady jakichś portali pocztowych. Mój obecny portal to wp.pl. :smiley:

Możesz mieć np. w Interia: http://poczta.interia.pl/

Ale w Interii mogę mieć więcej niż jedno konto i e-mail tak jak dobrze rozumiem ?

A inne serwisy np. onet.pl?

W samej wp.pl nie mogę mieć więcej niż jedno konto i e-mail ? #-o

Jeśli regulamin danego serwisu nie stanowi inaczej to możesz mieć nawet milin kont. Możesz mieć konto w dowolnej liczbie serwisów.

Rozwaliłeś mnie tym pytaniem :wink:

Możesz mieć tyle kont email ile tylko zdołasz założyć. Skąd u ciebie taki pomysł, że jest jakieś ograniczenie?

Praktycznie wszędzie możesz mieć nieograniczoną ilość kont pocztowych. Najpopularniejsze to: gmail, onet, wp i interia. Choć niektórzy wprowadzają limit około 5 kont dla jednego numeru telefonu i jak będziesz chciał mieć więcej kont, to będziesz musiał podać inny numer telefonu. Tego nie oszukasz, bo na dany telefon przyjdzie kod aktywacyjny, który musisz wpisać przy zakładaniu konta.

Po co Tobie wiele kont. Lepiej mieć 1czy 2,natomiast jeśli chcesz utworzyć konto tylko i wyłącznie do rejestracji aby nie otrzymywać spamu to są odpowiednie wtyczki np 10minutmail.

Z tym milionem to chyba przesadziłeś. Dwa, najwyżej trzy. Chodzi o to, że czasem zachodzi potrzeba zmiany adresu e-mail i zamiast usuwać stare co pociąga za sobą nieobliczalne skutki, po prostu mieć drugie, nowe i kolejne.

Tylko czy lepiej w jednym portalu, czy w różnych ?

:expressionless: A nie ma ograniczenia ? Chodzi o jeden serwis. Czy w wp.pl nie ma ograniczenia ?

A jednocześnie w różnych serwisach też nie ma tego ograniczenia ?

Ja nie zamierzam nikogo oszukiwać. Więc jak jest w końcu z tymi limitami ? Bo z tą ilością kont to też bez nadmiernej przesady.

Nie słyszałem o koncie tylko do rejestracji, a cóż to za konto ? Po co mi wiele kont - napisałem wyżej, czasem są sytuacje tymczasowe gdy takie konto się przydaje.

Napisz coś więcej o tych wtyczkach, w jakich serwisach itd. =P~

Cześć

Tymczasowe skrzynki e-mail

Dobrze to nad kontami bez spamu się zastanowię. Spam przyznam jest uciążliwy, ale spam przecież można usunąć lub może nawet wyłączyć.

A tymczasem mam jeszcze takie pytanie.

Ponieważ jako klienta poczty mam skonfigurowany program MS Outlook 2003 poprzez portal wp.pl. To gdybym chciał założyć nowe drugie konto powiedzmy na onet.pl czy interii to muszę je również konfigurować w tym programie, czy w innym np. popularnym Thunderbirdzie?

Czy też w ogóle nie muszę tego robić, tylko zakładam konto wraz z danymi i to wszystko ?

I BTW tych programów ogólnie czy mogę mieć jednocześnie wiele klientów pocztowych, czy tylko jeden ?

Do programu pocztowego możesz sobie dodawać tyle kont ile chcesz w końcu po to one są.

Istnieją tylko dwaj giganci gdzie opłaca się mieć swój adres: gmail / outlook (dawniej hotmail)

Po trzecie: Flaga zamiast nakręcać archeologie.

1 polubienie