Ile będzie ważył ten komputer?

Chcę kupić komputer, znalazłam obudowę wszystko ładnie ale waga 6,63, a ten co mam teraz to waży ze wszystkim 8kg xD Zastanwiam się czy półka biurkowa wytrzyma? Ile on mógłby ważyć ze wszystkim w środku? Myślicie że półka przetrzyma? PS. Ile waży sam dysk twardy? PPS. Ile może ważyć sama obudowa ta co mam teraz jak 8kg ze środkiem waży? (może da się jakoś sprawdzić gdzieś model jaki to??)

A co ty masz mebel ze sklejki że się boisz ?? Moje 7 letnie biurko dźwiga 9 kg komputer na jednej listwie i problemu nie ma. Zapodaj zdjęcie biurka :smiley:

Zdjęcie biurka, ty tak na serio? xD Moje biurko ma jakieś 2x więcej lat jak twoje xD Boję się bo ta półeczka pod komputer wydaje mi się delikatna ale może to tylko mi się wydaje :stuck_out_tongue: Jak chcesz to zapodam zdjęcie biurka tylko słabej jakości aparatem z telefonu bo cyfrowy się popsuł :stuck_out_tongue: Ale mimo wszystko chciałabym żeby ktoś policzył mi wagę komputera xD

Jasne - zapodaj - z ciekawości po prostu muszę sprawdzić co to za magiczne biurko :smiley:

A tak serio wracając do tematu - jeśli biurka byłyby takie słabe to twój 8 Kg już dawno by na podłodze leżał.

Biurko wytrzyma, nie masz się co martwić, te 10-15 lat temu te kompy więcej ważyły.

 

Co do tematu - nie wrzucaj zdjęć -już nawet StarterX4 przyznał że spokojnie twoje biurko udźwignie ten “ciężar” :slight_smile: