Ile czasu idzie przelew i kiedy dostane przesyłkę z allegro?

Zrobienie przelewu w banku, a na poczcie niczym się nie różni (mówimy o przelewie do innego banku/instytucji).

W przypadku przelewu dokonanego z Internetu (do innego banku).

ja robiłem przelew za gta sa w banku spółdzielczym około 8 rano… o 17 był u sprzedawcy w mbanku…

robiłem przelew w czwartek na poczcie (też około 8 rano )też do mbanku za harrego pottera i więzień azkabanu - dotarł w środę około 17 (sprzedawcy wysyłali powiadomienia kiedy przelew dotrze)

ile czasu idzie z poczty…

Bank internetowy

Skrajne przypadki dopuszczją taki czas przelewu ale nie spotkałem się z tym (przelew “papierowy”).

Wszystko zależy od ilości i godziny przeksięgowań dokonywanych w konkretnym banku. Po za tym należy sprawdzić czy aby instytucja, która nas obsługuję nie posiada rachunku w banku do którego robimy przelew.

Pozdrawiam.

A może ktoś się kiedyś natknął na podobną stronę jak ta http://www.efektywnezycie.pl/kiedy-dojd … -no-kiedy/ tylko żeby pokazywało kiedy dojdzie wpłata dokonana na poczcie i wogule takie coś istnieje?

Ale w tej sytuacji sam przelew kosztuje ze 2 razy drożej niż na poczcie.

Sama paczka po zaksięgowaniu pieniędzy dojdzie po kilku dniach (teoretycznie na następny dzień powinna być, ale jest okres przedświąteczny i zima).

Najlepiej byłoby się spotkać i odebrać osobiście, ale niektórzy sprzedający na allegro nie godzą się na to, więc szkoda, że musisz płacić za przesyłkę. Za dwa dni przesyłka powinna już być u Ciebie, skoro Ty już zapłaciłeś, a on wysyła priorytetem, który jest szybszy niż zwykła ekonomiczna przesyłka.