Ile czekaliście na aktywacje neostrady?

Wczoraj podpisałem umowę na neo 1024. TP ma niby 10dni na aktywacje. W praktyce jak to wygląda? Ile musieliście czekać na aktywację usługi?

ja musialem czekac pół godziny ale było to 2 lata temu …

No to chyba wyjątkowo Ci sie trafiło :slight_smile:

Ja koło 10 min. 2 lata temu.

2 dni gdzieś 3lata temu.

Ale potem jak rozwiązałem umowę i podpisałem zaraz nową to było kilkanaście minut :slight_smile:

Myślałem ze z TP pod tym wzgledem jest nieco gorzej. W takim razie pewnie jutro bedzie działała :smiley:

ja szacuje ze dzisiaj do 18 :> napisz o ktorej beędzie :stuck_out_tongue:

Podpisywałem umowe chyba 3 lata temu i czekałem około 5 dni na aktywacje :roll:

A kiedy zmieniałem opcje i podpisywałem nową umowe to jak wróciłem do domu to już była aktywacja :mrgreen:

Jak mi zmieniali SDI na Neostradę, miałem ok 24 godzin przerwy w internecie - dzień przed podpięciem Neo odcięli mi SDI, następnego dnia przed południem przyjechał gość od TP z nowym modemem NEO i po stary SDI a wieczorem ok 17 neostrada już działała.

Teraz zmieniałem Neo 256 na 512 (kończyła się umowa) i już tego samego dnia po podpisaniu umowy transfer był coś ponad 60 KB/s.

obyś miał racje :slight_smile: jak tylko TP mi aktywuje napisze z nowego łącza :stuck_out_tongue:

22 godziny tyle to było w moim przypadku

pół godziny w te wakacje…

Neo juz aktywna :slight_smile:

neo 512 3 dni

Czekałem miesiąc :slight_smile: Bo coś im się popsuło w centrali.

no a ja ponad 3 mies. musiałem dzwonić aż do bólu (dobrze, że bezpłatnie :stuck_out_tongue: )

ostatnio zakładałem koledze taką samą jak ty masz :!: :!:

Aktywacja trwałą około 30min a całe instalowanie około 1 godz ponieważ jego komp nie jest za dobry :frowning:

ja czekałem z 4 dni :mrgreen:

A ja około tygodnia, chociaż sam nie wiem, bo miałem jeszcze swojego poprzedniego neta z którym umowa kończyła mi się jakoś tydzień po wizycie w ich punkcie, a po co miałem płacić za dwa nety :stuck_out_tongue:

U mnie instalacja opcji 1024 kb zajeła 2 dni po zgłoszeniu.